Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чи готовий недавно відреконструйований торгівельний центр до надзвичайних ситуацій


Чи готовий недавно відреконструйований торгівельний центр до надзвичайних ситуацій

Чернігівські надзвичайники продовжують перевірки закладів з масовим перебуванням людей, аби з’ясувати чи готові вони до надзвичайних ситуацій.Чергову ревізію з дотримання правил пожежної безпеки провели в недавно реконструйованому торгівельному центрі.

Олександр Івченко, помічник начальника Управління з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю УДСНС в області: «Рятувальники перевірили стан забезпечення протипожежного захисту приміщень, відповідність шляхів евакуації, систем оповіщення, пожежогасіння та вогнегасників на відповідність нормативним актам з питань пожежної та техногенної безпеки».

Обов’язковий етап перевірки – практичний. Надзвичайники оцінювали готовність персоналу до ймовірних надзвичайних ситуацій та відпрацьовували дії за сигналом тривоги. Так рятувальники перевіряють швидкість оповіщення та можливості евакуації відвідувачів, персоналу у разі виникнення пожежі.

Окрім цього, в рамках перевірок відпрацьовують плани реагування ДСНСників на конкретному об’єкті.

Олександр Івченко, помічник начальника Управління з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю УДСНС в області: «Черговим караулом пожежно-рятувального підрозділу відпрацьовано документи оперативного реагування з подальшою перевіркою стану зовнішнього протипожежного водопостачання з пуском води».

При перевірці рятувальники звернули увагу відповідальних осіб на виявлені недоліки, які потребують подальшого усунення.

Олександр Івченко, помічник начальника Управління з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю УДСНС в області: «Автоматична пожежна сигналізація знаходиться в справному стані, але потребує переобладнання у відповідності до сучасних нормативних документів. Допускається перепланування приміщень, чим унеможливлює доступ до внутрішнього протипожежного водопостачання та шляхів евакуації. На шляхах евакуації допускається складання різних матеріалів, що зменшує їх нормативну ширину».

По закінченню перевірки всі виявлені недоліки будуть викладені у відповідному акті, які передадуть керівникам закладу та опублікують на сайті ДСНС.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДСНС, перевірка, торгівельний центр, безпека, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект