Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ситуація з поривами мереж як біля Oceаn Plaza може повторитися в усіх містах України, - Атрошенко

Ситуація з поривами мереж як біля Oceаn Plaza може повторитися в усіх містах України, - Атрошенко

Ситуація із поривами мереж, як це сталося 13 січня у Києві біля ТРЦ «Oceаn Plaza», незабаром чекають на всі міста України, в тому числі і Чернігів. Адже більшість підземних інженерних мереж потребують заміни, бо вже відслугували по два терміни. Про це сказав міський голова під час засідання виконавчого комітету 16 січня.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Хочу підкреслити, щоб чернігівці до цього були готові. Коштів у бюджету міста недостатньо для того, щоб навіть думати про це питання».

За словами міського голови, у 2019 році на заміну мереж спрямували майже третину бюджету розвитку Чернігова.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми замінили 0,2% протяжності мереж на одну третину річних коштів. Візьміть калькулятор і порахуйте, скільки нам потрібно років, щоб замінити інфраструктуру».

Аби проблема зрушила з мертвої точки, потрібно, щоб стабілізувалася робота центральних органів влади.

Складчина
Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Самотужки містам замінити інфраструктуру не під силу».

Найближчим часом «Чернігівводоканал» проводитиме роботи на водопровідній мережі на вулиці Промислова. Водопровід діаметром 500 мм від вулиці Попудренка до вулиці Музичної побудований зі сталевих труб у 1979 році. Він вже відпрацював свій термін експлуатації і має численні пошкодження. З метою запобігання виникнення аварійних ситуацій, виконавчий комітет міської ради погодив перекриття Промислової з 27 січня по 1 березня.

Також на засіданні обговорили і плани термомодернізації багатоквартирних будинків, у яких створені ОСББ. За словами міського голови, він особисто зустрічався з головою уряду з цього приводу, а в Чернігів вже приїздив радник Прем’єр-міністра, з яким обговорили наступні кроки. Аби наше місто могло претендувати на підтримку державної програми, фонд енергоефективності 16 січня виконком міської ради погодив зміни та доповнення до програми створення та підтримки ОСББ.

Євгеній Дейнеко, заступник начальника Управління ЖКГ: «Для спрощення механізму участі ОСББ шляхом залучення комунального підприємства».

Згідно з рішенням виконкому, проведення попереднього енергетичного аудиту та деякі інші роботи здійснюватимуться за кошти міського бюджету.

Також на засіданні погодили надання матеріальної допомоги 140 сім’ям з немовлятами, на загальну суму 1 мільйон 175 тисяч гривень. Ці кошти місто надає сім’ям у рамках програми підтримки народжуваності.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, мережі, пориви, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект