Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Сезон грипу та ГРВІ: минулого тижня у Чернігові госпіталізували 21 людину, всі діти


Сезон грипу та ГРВІ: минулого тижня у Чернігові госпіталізували 21 людину, всі діти

Мінлива і волога погода сприяє розвитку вірусних захворювань. За даними обласного лабораторного центру МОЗ, епідемічна ситуація щодо грипу та ГРВІ – як в Україні, так і в області – відповідає середньому рівню для даної пори року. Але, як кажуть, хворобу краще попередити, ніж лікувати. Тож одні люди роблять щеплення, інші налягають на часник, цибулю та народні методи профілактики. Проте, як лікуватися, краще запитати лікаря.Олена Пирожок, сімейний лікар: «В первую очередь, вести правильный образ жизни. Правильно питаться. Гулять побольше на свежем воздухе, обязательно проветривать помещение, мыть руки. Грипп не любит чистые руки, поэтому всегда, когда вы приходите с улицы или общались с большим количеством населения, обязательно провести обработку рук. Также прополоскать рот и нос любыми солевыми растворами».

За офіційною інформацією, за минулий тиждень у Чернігові на гострі респіраторні інфекції та грип захворіло 1023 людина, що майже на 150 випадків більше, ніж за попередній аналогічний період. Більша частина хворих – діти.

Як та чим лікуються чернігівці, дізнавалися у них.

«Я, наверное, больше отношусь к тем людям, которым пока петух не клюнет, никуда не пойду».


«Не было температуры, так мы никуда не обращались. Пьем чай малиновый и калиновый».

«Предпочитаю обращаться к доктору».

«Мы сразу к доктору, не занимаемся самолечением. Всегда доверяем свое здоровье специалисту».


Олена Пирожок, сімейний лікар: «Народной медициной лучше не пользоваться, лучше сразу обратится к врачу. Тем более у половины пациентов есть свой семейный врач, к которому они могут обратится. У кого нет, желаю им заключить декларацию, чтобы обратится к своему семейному врачу. У пациентов есть телефон, если он не может прийти в поликлинику, то он обязательно должен созвониться со своим доктором. Но желательно все-таки приходить в поликлинику, чтобы доктор оказал первую медицинскую помощь, потому что грипп не любит, когда затягивают. То есть заболел, почувствовал себя плохо, обязательно к врачу».

Минулого тижня у Чернігові госпіталізували 21 людину. Всі діти.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: грип, ГРВІ, Олена Пирожок, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект