Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З 27 січня на вулиці Промисловій перекриють рух автотранспорту


З 27 січня на вулиці Промисловій перекриють рух автотранспорту

Вулицю Промислову включно з перехрестям з Попудренка у Чернігові перекриють. Рух автомобілів там буде обмежено з 27 січня по 1 березня. Таке рішення ухвалив у четвер виконавчий комітет міської ради.За словами представників «Чернігівводоканалу», це необхідно зробити для ремонту водопроводу діаметром 500 мм, який пролягає під вулицею Промисловою.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Коштів у бюджету міста недостатньо для того, щоб навіть думати за це питання, а не то, щоб його робити. В 2019 році ми спрямували третину бюджету розвитку на заміну інфраструктури. Ми замінили 0,2% протяжності мереж на одну третину річних коштів. Візьміть калькулятор і порахуйте, скільки нам потрібно років, для того, щоб замінити інфраструктуру. А у нас є цих років, беру максимально, 10».

Окрім цього, у Чернігові незабаром вперше проведуть операцію з пересадки 4 великих ялинок, які ростуть на ділянці відведеній для будівництва на проспекті Перемоги, 64. За планом їх перемістять на в’їзд до Чернігова, біля Валу.

За словами начальника «Зеленбуду» Романа Старікова, нинішня погода у місті сприятиме тому, щоб ялинки прижилися на новому місті.

Роман Старіков, начальник КП «Зеленбуд»: «Пересадкою ялинок будемо займатися не ми, а замовлена організація. Наскільки я знаю по попереднім переговорам, організація з Києва. Роботи дуже дорого вартісні. На цю процедуру витрачаються кошти забудовника, а не міського бюджету».

Також на засіданні виконкому ухвалили спрощений механізм впровадження заходів з енергоефективності в ОСББ. Тепер об’єднання можуть покласти роботи з капітального ремонту і переоснащення інженерних систем будинку на плечі КП «Новозаводське». Треба тільки подати заявку.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: перекриття руху, вулиця Промислова, Попудренка, виконком, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект