Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Маршрут №41 отримав нарешті перевізника

Маршрут №41 отримав нарешті перевізника

Готель «Україна» - Хімволокно. Це 41-й автобусний маршрут, який на наступні 5 років має перевізника.16 січня відбувся конкурс з визначення перевізників на чернігівських маршрутах. 41-й єдиний, на який подали заявку.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку ЧМР: «Подав заявку тільки один претендент. Це Чернігівське тролейбусне управління. І конкурсний комітет його визначив переможцем».

Відсутність перевізників на місцевих маршрутах – проблема не нова. Протягом попереднього року конкурс на перевізників для 41-го та 5 інших маршрутів оголошували неодноразово. Проте щоразу безрезультатно.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку ЧМР: «Управління транспорту в 2019 році конкурс оголошувало 4 рази, на такі маршрути, як 2, 14, 22, 22С, 36С і 41. За рік не надходило ні одного документу».


За словами начальника Управління транспорту, приватні перевізники не бажають обслуговувати ці маршрути, перш за все, через кадрове питання. Головна проблема – нестача водіїв та обслуговуючого персоналу.

Тимчасово 2 маршрути, на які в ЧТУ вистачає техніки та водіїв, обслуговуватиме тролейбусне управління. Зокрема, до дач на Рівнопілля, куди мають курсувати маршрути 2 і 22, містяни зможуть дістатись автобусом 22С.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку ЧМР: «2 і 22 – це сезонні дачні маршрути. Але є 22С, який тимчасово обслуговує тролейбусне управління. Цей маршрут короткий. Він відправляється від ЗАЗу до Рівнопілля».

2-й маршрут, який тимчасово обслуговуватиме ЧТУ, теж дачний. Це 36С кінцевої на Жавинці. 14-й маршрут (Вокзал-Яцево) не працює в місті з кінця 2018 року. І поки бажаючих його обслуговувати нема.

Всі маршрути, що лишились без перевізників, вчергове буде виставлено на конкурс. Якщо бажаючих обслуговувати їх не знайдеться, в Управлінні планують збирати транспортну раду. Та не відкидають варіант внесення змін в транспортну мережу міста.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: маршрут №41, перевізник, ЧТУ, конкурс, автобус, транспорт, Олександр Рижий, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект