Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 648 мільонів на ремонти та будівництво витратить Чернігівська міськрада у 2020 році


648 мільонів на ремонти та будівництво витратить Чернігівська міськрада у 2020 році

Перелік об’єктів, які ремонтуватимуть та будуватимуть цього року у Чернігові, затвердив сьогодні виконком міської ради. Всього на це та утримання об’єктів ЖКГ з міського бюджету витратять 648 мільйонів гривень.Переліків об’єктів ЖКГ та інфраструктури і природоохоронних заходів, на які із міського бюджету цьогоріч витратять понад 648 мільйонів гривень, на засіданні виконкому затвердили без розгляду. Ці переліки, нагадаємо, управління ЖКГ склало відповідно до рішень сесії, на якій прийняли бюджет міста на 2020 рік.

На благоустрій – зокрема, озеленення, освітлення міста, утримання дорожньої мережі, місць поховань та фонтанів - виділили 167 з половиною мільйонів гривень.

На капітальний ремонт об’єктів ЖКГ – понад 183 мільйони. Найбільша сума – 39,5 мільйонів гривень піде на парк ім. Коцюбинського в нижній частині Валу. Його почали ремонтувати торік.

Чернігівка Світлана Смоліна каже: «Загалом позитивно, але хотілось би, щоб наводили лад не тільки у центрі міста.»

Світлана Олійник, чернігівка також позитивної думки про це: «Позитивно. Мені подобається те, що зробили в першій частині Валу, і маю надію, що друга буде так само гарно зроблена. «Горсад» - треба було б оту дальню частину культурнішою зробити.»

Понад 35 мільйонів коштуватиме друга частина ремонту вулиці Героїв Чорнобиля: 20 мільйонів - проїзної частини, 15 з половиною – тротуарів.


Чернігівець Костянтин Орішко каже: «Я не будівельник, не можу сказати по сумі. Але зробити треба. Так же ходити теж, ноги ламати. Тротуари треба. Ще ж, крім того, шар верхній.»

Майже 15 мільйонів виділили на ремонт вулиці Київської - від проспекту Миру до вулиці Гончої.

Водій Юрій Туленок каже: «Треба зробити. Там шахта на шахті. Ямки – їхати неможливо. Але краще всю Київську робити.»

На реконструкцію об’єктів благоустрою передбачено 45,5 мільйонів. Крім реконструкції каналізаційного колектора та облаштування скверів і дитячих майданчиків, є в цьому переліку створення скейт-парку – за 3 мільйони гривень.

Анатолій Матвієнко каже: «Треба я для них щось зробити, щоб не заважали один одному.»

Підтримують це і чернігівець Євген Кугук: «Було б добре» та Аліна Кугук додає: «Розвиватися діткам».

На будівництво контейнерних майданчиків цьогоріч планують витратити 15 мільйонів гривень.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, ЖКГ, благоустрій, ремонт, будівництво, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект