Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Навчання для чернігівських піротехніків – заняття з протимінної діяльності триватимуть три дні


Навчання для чернігівських піротехніків – заняття з протимінної діяльності триватимуть три дні

ДСНСники отримали заявку від місцевих про підрив худоби на полі. Це одна з легенд, яку відпрацьовують чернігівські рятувальники.Знайти, ідентифікувати, знешкодити та знищити вибухонебезпечний предмет – основні завдання, які стоять перед надзвичайниками в таких випадках. Відпрацювати навички та освіжити і покращити свої знання в рамках спеціальних занять, мають нагоду 12 чернігівських піротехніків.

Анатолій Васильченко, начальник сектору організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування УДСУ з надзвичайних ситуацій: «14 січня розпочалися 3-денні заняття з представниками благодійної організації «Повернись живим» з особовим складом групи піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління Чернігівської області. Захід проходить у рамках обміну досвіду між представниками двох організацій по проведенню гуманітарного розмінування на звільнених територіях Донецьких та Луганських областей».

Основне завдання занять – забезпечити оперативність та впевненість дій і виключити можливі недоліки в роботі чернігівських піротехніків, які регулярно працюють в зоні проведення ООС на ротаційній основі.

Представники благодійного фонду проводять подібні заняття з 2014 року. Вони включають теоретичну частину та практичний блок, де рятувальники можуть застосувати свої знання в умовах наближених до реальних.

Анатолій Васильченко, начальник сектору організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування УДСУ з надзвичайних ситуацій: «Рятувальники практично відпрацьовують питання, дії піротехнічного розрахунку під час пошуку невідомого установленого пристрою, а також надання невідкладної допомоги постраждалому у разі підриву на невідомому вибуховому пристрої».

Рятувальники нагадують, що сучасні боєприпаси та вибухонебезпечні предмети часів минулих воїн є небезпечними. Та закликають громадян не робити жодних дій з невідомими предметами та при їх виявленні одразу телефонувати «101» або «102».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: піротехніки, навчання, Анатолій Васильченко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект