Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 65 учнів та учениць мистецьких шкіл отримуватимуть стипендії міського голови
Доставка

65 учнів та учениць мистецьких шкіл отримуватимуть стипендії міського голови

Заохочення дитячої творчості.

65 кращих учнів та учениць мистецьких шкіл Чернігова впродовж року отримуватимуть стипендії міського голови. Відповідне розпорядження днями підписав Владислав Атрошенко.Відтак у 2020 році грошові стипендії передбачені для 23 вихованців і вихованок Чернігівської міської школи мистецтв, 20 учнів та учениць Чернігівської музичної школи №1 імені Стефана Вільконського і 15 Чернігівської музичної школи №2 імені Євгена Богословського. Їх одержуватимуть ті діти, що стали лауреатами або дипломантами міжнародних і всеукраїнських конкурсів, фестивалів, оглядів та олімпіад.

Доставка

Ще 7 цьогорічних стипендій призначили учням та ученицям Чернігівської дитячої художньої школи, які мають високі досягнення в образотворчому мистецтві та відзнаки за участь у міжнародних всеукраїнських і обласних виставках, конкурсах та пленерах.

Щомісяця у ході навчального процесу, а саме, від січня до травня і від вересня до грудня включно, діти отримуватимуть по 100 гривень. Виплачуватимуть їх коштом міського бюджету за рахунок асигнувань передбачених на утримання галузі культури на 2020 рік.

Нагадаємо, такі стипендії у Чернігові призначають щорічно, аби підтримати і стимулювати творчо-обдарованих дітей та відзначити їхні здобутки на національному та міжнародному рівнях.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стипендія, мер, Владислав Атрошенко, мистецькі школи, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект