Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Всі причетні до збиття українського літака мають бути покарані – Пристайко


Всі причетні до збиття українського літака мають бути покарані – Пристайко

Всі причетні до збиття українського літака мають бути покарані. Про це заявив міністр закордонних справ Вадим Пристайко в коментарі агенції Reuters. Голова відомства вважає, відповідатиме не лише людина, яка натиснула на кнопку та запустила ракету, а й ті, хто віддав наказ це зробити. Ця трагедія відповідальність уряду Ірану, заявив міністр закордонних справ України.Тим часом український літак ІЛ-76 залишається у столиці Ірану Тегерані, щоб згодом забрати тіла 11 загиблих в авіакатастрофі українців. Про це повідомив секретар ради Нацбезпеки та оборони Олексій Данілов.

Частина українських фахівців, що працюють на місці падіння «Боїнга», сьогодні має повернутися в Україну. Їм вдалося відшукати незаперечні докази того, що наш літак іранці збили ракетою.

Ексклюзивні кадри, на яких видно рештки повітряного судна, в отворах і осколках «ТСН» показувало раніше.

«Боїнг» «Міжнародних авіаліній України» збили за кілька хвилин після злету з аеропорту Тегерану 8 січня. На його облавку загинули всі – 176 людей. Відповідальність за атаку взяли на себе корпус вартових ісламської революції, військово-політичне формування Ірану. Головнокомандувач заявив, що це була помилка оборонної системи.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Іран, Тегеран, Боїнг, МАУ, тіла, авіакатастрофа, Пристайко, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект