Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чи знизять у Чернігові тарифи на тепло та гарячу воду?


Чи знизять у Чернігові тарифи на тепло та гарячу воду?

У зв’язку зі зниження вартості газу Уряд запропонував переглянути і складову тарифів на теплопостачання та гарячу воду. У зв’язку з тим, що саме блакитне паливо складає близько 70% у вартості послуг теплогенеруючих компаній, таких як «Облтеплокомуненерго», на засіданні ради розвитку територій були наведені аргументи та запропоновано переглянути ціну ГКал, повідомив Владислав Атрошенко на розширеній нараді в міській раді.


При цьому міський голова дав детальний економічний та технічний аналіз теплогенеруючих компаній Чернігова. Згідно з його аргументами, вони знаходяться у критичному стані. І це результат державної політики останніх 10 років у геплогенерації. Коли тарифи на послуги не передбачають рентабельності і закладаються з розрахунку 100% проплат, а такого всі ці роки не спостерігається. При цьому складову тарифу змінюють у сторону збільшення, а сам тариф корегується значно пізніше. Як результат, це провокує мільйонні борги перед НАК «Нафтогазом».

На урядовому порталі опубліковано постанову Кабміну від 24 грудня 2019 року №1082 деякі питання нарахування плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу. Згідно з нею Уряд надав можливість підприємствам теплоенергетики здійснювати перерахунок плати для споживачів теплової енергії та комунальних послуг у відповідності до вартості ціни природного газу у сторону їх зменшення протягом опалювального періоду 2019-2020 років. Про прийняте рішення щодо зміни тарифів теплопостачальна організація має інформувати споживачів шляхом розміщення інформаційного повідомлення на офіційному веб-сайті, органу місцевого самоврядування або на власному, та вказувати це у платіжних документах.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, тарифи, теплопостачання, гаряча вода, Уряд, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект