Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігів долучається до всеукраїнського волонтерського руху «Твоя країна»


Чернігів долучається до всеукраїнського волонтерського руху «Твоя країна»

Чернігів долучається до всеукраїнського волонтерського руху «Твоя країна». Цього січня в рамках проєкту вперше за 7 років його існування до міста легенд приїхало 11 молодих людей із різних регіонів. Впродовж 3 днів, сплачуючи лише за харчування та проїзд, вони отримають максимум вражень та нових знайомств.Лада, організаторка всеукраїнського руху «Твоя країна» від Чернігова: «Когда ты едешь сам, то ты сам ответственен за свое время провождения. То есть ты сам себе составляешь программу, ищешь где бы пожить, где покушать, не знаешь совершенно место, где ты живешь. Наш проект дает возможность с местными жителями, то есть организаторами проекта, непосредственно законтачить, найти место жительство. Мы стараемся минимизировать все затраты участника, свести их к минимуму».

Ніна, організаторка всеукраїнського руху «Твоя країна» від Чернігова: «Ми продумували програму, знаходили для них хости. На кожному пункті програми ми їх супроводжуємо. Ми забираємо їх з дому, привозимо на локацію, супроводжуємо протягом всього дня».

З придбанням квитків, організації екскурсій і дозвіллям гостям допомагає Управління культури та туризму і культурні осередки Чернігова, адже це і є промоція. За словами організаторів, так учасники та учасниці молодіжного руху можуть об’їздити всю країну, популяризувати туризм та знайти ідеї для розвитку власних громад.

Серед понад 70 анкет, які подавали волонтери, організатори відібрали найбільш зацікавлених та ініціативних. Зокрема, зі Львова, Ужгорода, Запоріжжя, Дніпра, Харкова, Сєверодонецька та інших міст.

Якщо раніше до Чернігова приїздили здебільшого люди середнього віку, то нині аудиторія розширюється і містом цікавиться все більше молоді.

За роки існування проєкту «Твоя країна» до нього долучилося майже 4 тисячі осіб.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Твоя країна», молодіжний рух, екскурсія, туризм, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект