Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В Чернігові провели фестиваль «Тogether», що зібрав освітян з різних регіонів України
Карантин

В Чернігові провели фестиваль «Тogether», що зібрав освітян з різних регіонів України

В наш час педагогу замало добре знати свій предмет. Обмін досвідом, саморозвиток та комунікація з учнями невід’ємні складові успіху сучасних вчителів. Місце, де учні та педагоги, можуть поділитись своїми знаннями та отримати нові, став освітній фестиваль, що має символічну назву «Together».Фестиваль в Чернігові проводять вдруге. Це авторський проєкт освітян міста. Головна мета якого змінити стандартний підхід до навчального процесу.

Протягом дня педагоги та педагогині з різних куточків України відвідають три паралелі, одна з них – учнівська. Адже вчителям є чому повчитись у своїх вихованців.

Ще одна паралель – експертна. Серед спікерів провідні педагоги та педагогині Чернігова та двоє гостей, які увійшли до Топ-10 національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2019. Всі вони говоритимуть на актуальні для освітян теми.


Протягом останніх років Чернігів в лідерах розвитку серед обласних центрів. Позначається це і на освітній галузі. Переймати досвід чернігівських колег цьогоріч зібралось 176 учасників та учасниць з 8 українських областей та Києва.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «Якщо освітяни зі столиці приїздять до Чернігова, то місто Чернігів по праву вже може претендувати на звання освітянської столиці. Наші освітяни є цікавими в своєму досвіді для освітян України».

В умовах сучасного навчального процесу подібні заходи дуже потрібні та неабияк актуальні, - впевнені не лише його організатори, а й учасники та учасниці.

Організатори та організаторки сподіваються, що освітній фестиваль стане в Чернігові традиційним. Та вже готуються проводити його наступного року.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: освітяни, педагоги, фестиваль «Together», «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект