Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Офіс генпрокурора змінив кваліфікацію справи щодо авіакатастрофи літака в Ірані


Офіс генпрокурора змінив кваліфікацію справи щодо авіакатастрофи літака в Ірані

Офіс генпрокурора України змінив кваліфікацію в провадженні щодо катастрофи. Відтепер слідство будуть вести за статтями Кримінального кодексу, який передбачає відповідальність за умисне вбивство двох і більше людей, і знищення літака.Ангела Меркель назвала збиття українського літака драматичною подією. Зазначивши, добре, що світ тепер знає відповідальних.

Іран має розібратися з наслідками жахливої катастрофи, аби вона більше не повторилася, додав до слів канцлерки міністр закордонних справ Німеччини.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон
заявив, що визнання іранцями своєї провини, це важливий перший крок, а далі потрібне повне прозоре і незалежне розслідування разом з Україною, Канадою і іншими міжнародними партнерами, які постраждали внаслідок катастрофи.

12 канадійських державних експертів досі перебувають в турецькій Анкарі і чекає доки Іран надасть їм візи, дозволивши в’їхати до країни. Канадське громадянство мали 57 пасажирів «Боїнга».

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кваліфікація справи, Боїнг, Іран, авіакатастрофа, МАУ, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект