Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як чернігівці зустрічали Різдво з патрульними


Як чернігівці зустрічали Різдво з патрульними

7 січня на Красній площі чернігівці вже традиційно зустрічали Різдво з патрульними. Цей захід відбувається вже втретє та викликає все більшу цікавість містян, а особливо дітей. Адже тут вони могли приміряти форму поліцейського, прокататися у патрульному авто, зробити яскраві фото та більше дізнатися про роботу охоронців порядку.Віталій Копистко, пресофіцер патрульної поліції в Чернігівській області: «Намагаємось показати роботу поліції. Показати те, що поліція в першу чергу друг, а не караюча служба чи орган. Оскільки сьогодні свято, то дітей ми намагаємось якось привітати, розважити, але щоб від цього був якийсь сенс».

Так, для малечі влаштували локацію, де у ігровій формі пояснювали правила дорожнього руху. Для повнолітніх окрема локація, де можна було приміряти алкоокуляри та відчути, як стан сп’яніння впливає на координацію рухів.

Також до Різдва з патрульними залучили три автомобілі, аби катати малечу.

Загалом у Чернігові сьогодні працює 224 патрульні поліцейські. Подібні заходи проводять періодично, аби ближче познайомити громаду з особливостями своєї роботи.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: патрульні, діти, Різдво, Красна площа, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект