Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівці висадили у Березовому гаю ялинки та сосни, які купували на Новий рік


Чернігівці висадили у Березовому гаю ялинки та сосни, які купували на Новий рік

4 ялинки та одне хвойне дерево сьогодні висадили чернігівці в парку «Березовий Гай». Це - ялинки та сосни в горщиках, які вони купували собі на новий рік. Керівник громадської організації «Екомісто» Сергій Безбородько каже, в хатніх умовах хвойні рослини гинуть. Тому їх варто якомога швидше висадити у відкритий ґрунт. Через теплу погоду до весни вирішили не чекати. Як це було дивіться в сюжеті.Сергій Циганок разом з другом та похресником привезли свої ялинки в горщиках, аби посадити їх в парку. Каже, вдома за ними доглядали та поливали.

«Треба думати про майбутнє. Були приємно здивовані тим, що є куди її висадити, тому що ніби купити–купили, а далі не могли вигадати, що з нею робити, куди є її все-таки висадити. Побачили у фейсбуці і вирішили свій вклад зробити в парк».

До акції з висадки новорічних ялинок в парку «Березовий гай» долучились ще три сім’ї. Свою ялинку показує 14-річна Марина Васильєва.

«Цю ялинку нам подарували на мамин день народження 22-го грудня. Ми вирішили принести її сюди, так як ми розуміємо, що вона у нас не виживе до наступного року, і хотіли б, щоб вона прожила довше».

Керівник громадської організації «Екомісто» Сергій Безбородько каже, таку акцію влаштували, аби врятувати новорічні ялинки в горщиках від перетримки в квартирах. З його слів, зараз через теплу зиму - найкращий час для висадки хвойних.

«У нас стають популярними на передодні новорічних свят живі ялинки в горщиках, і чернігівці їх охоче купують. Проте з власного нашого досвіду ми розуміємо, що це велика відповідальність, по-перше, а по-друге - треба ще розуміти, як правильно цю ялинку зберігати і як правильно її посадити для того, щоб вона потім виросла. Зараз така у нас аномально тепла зима, січня ніколи такого не було на нашому досвіді і ось. Новорічні свята вже закінчуються, погода дозволяє, земля тепла і для ялинки, щоб вижити, це найкращий час».

Із горщиків пересадили 4 ялинки та одне хвойне дерево.

«Тут вже росте ялинка, яку ми висадили у 2017 році, це її третя зима, і вона таким стала магнітом для місцевих мешканців - люди її взимку прикрашають».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ялинка, Березовий гай, парк, Сергій Безбородько, хвойне дерево, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект