Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Владиславу Кузьменку потрібна допомога для пересадки кісткового мозку


Владиславу Кузьменку потрібна допомога для пересадки кісткового мозку

Владислав Кузьменко 2-класник 4-ї школи в Чернігові потребує пересадки кісткового мозку від нерідного донора. Її можуть зробити лише за кордоном. Важке захворювання виявили у хлопчика влітку 2019. Після вітрянки на тілі з’явилися синці та підвищилася температура. Обстеження показало, що у нього апластична анемія.Світлана Кузьменко, мама Владислава: «Апластична анемія – це важке захворювання кісткового мозку, коли мозок не справляється зі своїми функціями, коли не виробляє тромбоцитів, лейкоцитів і всього іншого, що нам потрібне в достатній кількості для нашої крові».

Влад спочатку лікувався у Чернігівській обласній дитячій лікарні у відділенні онкогематології, а потім у київському обласному онкодиспансері. Втім, бажаного результату не отримали.

Світлана Кузьменко, мама Владислава: «Єдиний вихід для мого синочка це трансплантація кісткового мозку від неспорідненого донора. На жаль, таку операцію в Україні не роблять. Тому ми звернулися в італійські клініку, яка погодилася нам допомогти. Але операція коштує 125 тисяч євро. Ми подали документи і заяву в Міністерство охорони здоров’я. Але, на жаль, до цього часу відповіді ніякої не отримали».


Такої суми коштів сім’я немає. У школі, де вчиться хлопчик влаштували благодійний ярмарок. Небайдужі й волонтери допомагають у зборі грошей на лікування Владислава.

Світлана Кузьменко, мама Владислава: «Зараз в Чернігові ми отримуємо підтримуючу терапію. Але це просто підтримуюча терапія, ми живемо на донорській крові. Нам якомога швидше треба зробити трансплантацію кісткового мозку. Тому звертаюся до всіх небайдужих, будь ласка, допоможіть нам зібрати цю суму для нашого синочка, якого я дуже-дуже люблю».

Кошти на операцію потрібно зібрати якомога швидше. Якщо ви маєте можливість підтримати хлопчика та його родину, ви можете перерахувати допомогу на картку:

Карта ПриватБанку 5168 7453 0213 6210
Тел. (093) 162-64-91 Світлана Кузьменко


Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: апластична анемія, пересадка, кістковий мозок, Владислав Кузьменко, Італія, допомога, збір грошей, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект