Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Собача мода, або Чи варто створювати гардероб для чотирилапих


Собача мода, або Чи варто створювати гардероб для чотирилапих

Зима хоч і не вступила повноправно у свої права, проте змінити вбрання змусила всіх, включно з друзями нашими меншими.“Без одягу мерзне, звісно. Це ж такса. Вона короткошерста”, – Олександр, власник такси.

Короткошерсті собаки ще з кінця осені змінили прогулянки, як то кажуть, «у чому мати народила», на зимово-осінні одежини. Готуються власники тварин до перевдягання з осені.

“Коли осінь, зима, то купляють часто”, – Оксана Кузнєцова, продавець-консультант зоомагазину «LUCKY PETS».

Купують здебільшого для собак. Для котів беруть рідко і здебільшого літні варіанти, від сонця, або похизуватися модними нарядами. Можливостей вибору предостатньо.

“Є жилетки, є комбінезони, є взуття для собак, різних розмірів. Для кожної собаки взуття, яке тепле за сильних морозів. Є таке, що захищає від бруду. Силіконове”, – Оксана Кузнєцова, продавець-консультант зоомагазину «LUCKY PETS».

Ціни в магазинах здебільшого стартують від 300 гривень. Достатньо пропозицій і в інтернеті, часто господарі шиють одяг самі.

“Спершу купували через інтернет, через ОЛХ. Їй чотири роки. Носила. Воно зношується. Якось вона виростає з цього швидко. Далі почали купляти різні дитячі речі в секондхенді. Перешивали під неї. Зимові, осінні, з відбивачами світла”, – Олександр, власник такси.

За словами лікарів ветеринарної медицини, одяг для короткошерстих тварин – це не просто забавка, це необхідність.

“Це зниження температури навколишнього середовища. Морозяна погода. Як правило, це потрібно для дрібних тварин, таких як йорк, той-тер’єр і тому подібне”, – Валерій Андрушко, лікар ветеринарної медицини.

Якщо не вдягати під час погоди, коли стовпчик термометра показує нуль і нижче, тварина ризикує отримати запалення верхніх дихальних шляхів, переохолодження, міозити тощо.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: одяг, собака, чотирилапі, Валерій Андрушко, погода, Cheline TV

Добавить в:


ЦентрКомплект