Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як попередити наркозалежність серед молоді?
Доставка

Як попередити наркозалежність серед молоді?

В наш час над цим питанням працює чимала кількість спеціалістів. Вже 22 роки профілактикою залежностей серед молоді займається психолог із Харкова з міжнародним досвідом Марина Грибанова. Вона вперше в Чернігові прочитала свою лекцію. А загалом, вже майже 300 тисяч дітей прослухали її лекції, як в Україні, так і за кордоном.Марина Грибанова, президент ГО «Нарконон»: «В течении лекции дети получают полное понимание, что такое этика, что хорошо, что плохо. Причем это их выбор. Иногда в диалоге они сами приходят к решению, что им ненужно. Потому что любые запугивания и какие-то готовые схемы, которые детям говоришь, так делай, они обычно это не делают. Да и никто не делает. Есть эффективность – после этих лекций снижается наркомания. Это я могу сказать, так как это подтверждено».

Організатором зустрічі стала служба соціально-психологічного відновлення обласної психоневрологічної лікарні, спеціалісти якої працюють як у напрямку профілактики залежностей, так і з її наслідками.

Доставка

Тетяна Косирєва, корекційний психолог, логопед-дифектолог служби соціально-психологічного відновлення: «Останні тенденції такі, що, на жаль, вік молоді, яка починає вживати наркотичні засоби та засоби ПАР, молодіє. Тому ми і вирішили, що краще проводити більше профілактичних заходів, ніж потім лікувати залежність».

Інформаційний захід розрахований на дітей від 14 років. Це якраз той вік, з якого доцільно починати профілактику, вважають спеціалісти.

Загалом зустріч проходила в невимушеній атмосфері.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Марина Грибанова, лекція, наркоманія, психолог, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект