Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Сліди чужої крові й 5 ймовірних убивць: батько Дениса Чаленка про нові деталі справи
Карантин

Сліди чужої крові й 5 ймовірних убивць: батько Дениса Чаленка про нові деталі справи

Сліди крові чоловіка на коліях і один з убивць можливо працює в поліції – нові подробиці у справі Дениса Чаленка повідомив його батько. Що коло тіла його сина знайшли чужий кривавий слід, засвідчила експертиза ДНК. Його чітко видно на відео «ТСН». Про це мовчали в поліції, як оголошували результат медичної експертизи в Києві. Тоді батькам повідомили, хлопець зазнав смертельних травм сам, бо на його тілі не знайшли слідів побиття. Батьки ж і досі певні, їхнього сина жорстоко вбили. І надали «ТСН» фото Дениса з синцями по всьому тілу.14-річного підлітка знайшли мертвим на коліях в Прилуках ще 29 жовтня. Спочатку в поліції говорили, хлопця збив потяг. Потім цю версію спростували. Батьки знаходили сліди крові за сотні метрів від рейок. Цього тижня виявили і камінь, ймовірно в крові, поруч чийсь телефон.

Доставка

Батько Дениса каже, за їхніми даними, сина вбивали п’ятеро, серед них і підлітки, і дорослі. Один із них, мовляв, пов’язаний з поліцією.

Віктор Чаленко, батько Дениса Чаленка: «Ознаки слідів крові виявленої у змиві не збігається з генетичними ознаками зразка крові Чаленка Дениса Вікторовича. Та належить невстановленій особі чоловічої генетичної статі. А ось цей мобільний телефон знайшли в той день, коли знайшли камінь. Я знаю, що в цій справі замішані співробітники поліції. Вони били, і так думаю, добивали дитину. І повністю вони це діло підробляли під поїзд».

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Денис Чаленко, Прилуки, вбивство, розслідування, експертиза, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект