Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Подвійна поразка Чернігівської волейбольної команди «Університет-ШВСМ»: як завершився 7-й тур жіночої Суперліги


Подвійна поразка Чернігівської волейбольної команди «Університет-ШВСМ»: як завершився 7-й тур жіночої Суперліги

Чернігівська волейбольна команда «Університет ШВСМ» двічі програла запорізькій «Орбіті». Сьогодні у Чернігові завершився 7-й тур жіночої Суперліги. Вчора чернігівські спортсменки поступилися з рахунком 0:3, сьогодні рахунок 2:3. Нині команда «Університет – ШВСМ» на 7-й сходинці турнірної таблиці.7-й тур жіночої Суперліги. Змагаються чернігівські спортсменки «Університет ШВСМ» із запорізькою «Орбітою». За результатами перших 3-х партій Університет ШВСМ перемагали з рахунком 2:1, та вирішальні 4-ту та 5-ту партії виграла «Орбіта».

Гра закінчилась з рахунком 2:3. Тренер «Орбіти» Ірина Комісарова каже, чернігівські спортсменки сильні суперники.

«Ми зараз йдемо на 5-му місці, нас випереджає Житомир. Перед нами завдання потрапити в першу 4-ку, тому всі ігри дуже важливі. По вчорашній грі ми доволі такі легко перемогли Чернігів. Я думаю, що дівчата сьогодні трішки розслабились . Чернігівська команда дуже хороша, дівчата всі молоді, всі амбіційні, всі вмотивовані на перемогу, тому розслаблятися з ними не можна».

У першій грі 7-го туру Суперліги команда «Університет ШВСМ» програла «Орбіті» з рахунком 0:3.

Капітан команди «Університет ШВСМ» Анна Жула розповідає: «Зараз ми знаходимось майже в кінці турнірної таблиці, останні ігри в нас були із сильними командами, з першими, другими і третіми місцями. Тому останні ігри ми, на жаль, програли, нам в цій грім дуже хотілось перемогти, отримати хоч одне очко, що ми справились , але дійсно хотілось перемоги бо ми вже давно не перемагали».

Нині команда «Університет – ШВСМ» на 7-й сходинці турнірної таблиці. Наступну гру команда проведе на виїзді у Луцьку 26-28 грудня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: жіноча Суперліга, волейбол, спорт, «Університет ШВСМ», «Орбіта», UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект