Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У «Чернігівській політехніці» студент захворів на гепатит А. Карантин у виші не вводили


Home net

У «Чернігівській політехніці» студент захворів на гепатит А. Карантин у виші не вводили

В Чернігівському національному технологічному університеті (нещодавно його перейменували на «Чернігівську політехніку») студент захворів на гепатит А. Його госпіталізували 11 грудня. Про це Суспільному сказала фахівець зі зв’язків з громадськістю вишу Наталія Конопля.За її словами, захворів студент-першокурсник навчально-наукового інституту електронних та інформаційних технологій. Також відомо, що у родині студента на гепатит А нещодавно перехворіли батько та молодший брат – учень 7 школи. Там, нагадаємо, у жовтні стався спалах гепатиту А.

Карантин у виші не вводили.


«У нас відбуваються всі необхідні заходи з дезінфекції. Вчора приїжджали фахівці обласного лабораторного центру. Тепер постійно відбувається провітрювання і миття аудиторій, ручок вхідних дверей», - сказала Наталія Конопля.

В університеті навчається на денній і заочній формі більше 7 тисяч студентів.

Нагадаємо, до цього ми повідомляли про випадки захворювань на гепатит у 60, 69 та 45 дитсадках в Чернігові. У всіх цих випадках джерелом зараження стали родичі з 7 школи.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гепатит, Чернігівська політехніка, технологічний університет, студент, Наталія Конопля, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект