• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Гроші є, робітників немає: аварійний міст на Новгород-Сіверщині цьогоріч не ремонтуватимуть


Гроші є, робітників немає: аварійний міст на Новгород-Сіверщині цьогоріч не ремонтуватимуть

 

Міст поблизу Кудлаївки, що на Новгород-Сіверщині, цьогоріч не ремонтуватимуть. Все через те, що бажаючих його ремонтувати не знайшлося. Як сказав начальник відділу розвитку автодоріг управління капітального будівництва облдержадміністрації Віталій Стариш, на капремонт мосту з держбюджету виділили 4 мільйони 300 тисяч гривень. Їх мали використати до кінця року. Чи відремонтують міст і коли це станеться, знає Наталія Скляренко.Жителька села Кудлаївка Софія Свириденко
під мостом показуєпошкодження опор. Каже – на його ремонтселяни чекають п’ять років. Відтоді, як міст визнали аварійним.

«Якщо не буде мосту, то ми будемо відірвані від усього. Так, наприклад, у лікарню треба, на чому доїхати і хто за тобою приїде? Так всі побоюються».

Кудлаївський міст - на в’їзді в село. Збудований він в шістдесяті роки минулого століття. З того часу жодного разу не ремонтувався. Цьогоріч, розповідає жителька Кудлаївки Зоя Беребера, селянам сказали – на капітальний ремонт мосту гроші є. До кінця року залишився двадцять один день – каже Зоя. Ремонт ще не починали.

«Подивіться, які у нас тут ямки, страшно їздити. Сюди їдуть рейсові автобуси й машини, а найстрашніше, що їздять великі машини – лісовози. Якщо вони будуть їздити, то за цю зиму вони його розіб’ють. У нас тоді не буде дороги, не буде ніякого сполучення. І не тільки наше село, а й далі села: Гнатівка, Об’єднане, Студинка, Ушивка».

«Його ніхто не хоче будувати, нікому воно не потрібно», - каже житель Кудлаївки Петро Сухицький.

Жителька Кудлаївки Олександра Беребера говорить, що це ж буде кінець світу, якщо мосту не буде.


«Ані в лікарню не доїдеш, нікуди. Ми й так зрідка їздимо».

Двічі на день – вранці та ввечері – цим мостом проїжджає водій шкільного автобуса Михайло Зевако.

«Там встановлені дорожні знаки – проїзд тільки одного транспортного засобу по мосту. Дистанція між транспортними засобами має бути тридцять метрів. Як спеціалісти сказали, що можна їздити, то й можна. Я, як водій, перевіряв міст, лазив вниз та дивився. Є там нормальні опори, а є й такі, що лише одна арматура тільки».

«Ми зверталися до нашої райдержадміністрації. Кожного року піднімаємо це питання на сходах громад і кожного року нас запевняють, що ремонт буде. Ремонтували в цьому році дорогу. Вирішили, що техніка важка буде йти, то може навіть провалитися. Вони ці ями акуратно засипали. Оце такий ремонт у нас відбувся», - каже в.о. голови Кудлаївської сільради Ганна Науменко.

На ремонт Кудлаївського мосту у цьому році з держбюджету виділили чотири мільйони триста тисяч гривень. Проектно-кошторисна документаціязроблена. Охочих ремонтувати не знайшли, каже начальник відділу розвитку автодоріг області Віталій Стариш. Тендер провели у листопаді, жоден учасник на нього не подався. Гроші не пропадуть, сказав Віталій Стариш. Роботи проведуть наступного року. Будуть міняти бетонні опори, перекриття. Також передбачено оновлення пішохідних доріжок з обох боків мосту та заміну металевих перил.

«Гроші як виділилися, так вони і будуть використані на капітальний ремонт цього мосту, тому що провели тендер – не знайшлось, поки що, учасників. Значить, будемо повторно виставляти на тендер. Документація зроблена, закладена в план робіт».

«Гроші є, робітників немає. Як у того діда: «хамса є – грошей немає, гроші є – хамси немає». Ось та і у нас зараз виходить. Якщо ці гроші пропадають, то усім світом треба щось робити», - говорить житель Кудлаївки Микола Чмихун.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: аварійний міст, ремонт, гроші, Віталій Стариш, Новогород-Сіверщина, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект