Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В Чернігові стартував перший Всеукраїнський молодіжний профспілковий форум


В Чернігові стартував перший Всеукраїнський молодіжний профспілковий форум

Більше 60 профспілкових активістів, які представляють різні галузі. Так стартував перший Всеукраїнський молодіжний форум «Профспілкова молодь, твори своє майбутнє», що проходить в Чернігові.

Основне його завдання – привернути увагу до молоді.


Три дні тренінгів та панельних дискусій. Активісти з різних куточків України намагатимуться знайти спільне вирішення проблем, які стосуються всіх працівників, незалежно від сфери діяльності.

Комфортні умови праці, соціальні гарантії та захист трудових прав, щоб на проблеми, які стоять перед працюючою молоддю звернула увагу влада, до участі в форумі запросили і її представників. Активізація молодіжного руху в профспілкових організаціях – ще одне із завдань, яке ставлять перед собою організатори. Адже за їх словами, не лише молодь потрібна профспілці, а й профспілка молоді.

Молодіжний форум – це майданчик для спілкування та обміну досвідом. Тут представники різних профспілкових організацій матимуть можливість поділитись з колегами своїми кращими практиками.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: профспілковий форум, молодь, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект