Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Сергій Малявко про те, як зміняться тарифи КП «Чернігівводоканал» у 2020 році


Сергій Малявко про те, як зміняться тарифи КП «Чернігівводоканал» у 2020 році

Під час звіту директора комунального підприємства «Чернігівводоканалу» Сергія Малявко на телеканалі «UA: Чернігів» пояснив, як може змінитися тариф на послуги водопостачання і водовідведення у наступному 2020 році.Сергій Малявко, директор комунального підприємства «Чернігівводоканал»: «Ми вбачаємо, що тариф в 2020 році зміниться. Зміниться він несуттєво. По нашим розрахункам, які ми подали до НКРЕКП, ріст тарифу складає близько 15%. Я хотів би зазначити, що тариф по місту Чернігову трохи нижчий середньозваженого тарифу загалом по Україні. При тому, що в цьому тарифі майже 7% - кредит світового банку».


Зараз у Чернігові тариф на водопостачання та водовідведення для мешканців багатоповерхових будинків складає 20,86 гривень.

Сергій Малявко, директор комунального підприємства «Чернігівводоканал»: «Після підвищення тариф може скласти близько 24 гривень за 1 куб води і стоків. Ми не знаємо, коли буде це підвищення – чи в січні, чи в лютому».

Gorod.cn.ua по матеріалам UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: КП «Чернігівводоканал», тарифи, водопостачання, водовідведення, Сергій Малявко

Добавить в:


ЦентрКомплект