Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Будівництво гуртожитків в полку зв’язку в Чернігові закінчать до кінця року


Будівництво гуртожитків в полку зв’язку в Чернігові закінчать до кінця року

Будівництво трьох гуртожитків поліпшеного типу в полку зв’язку в Чернігові закінчать до 28-го грудня. Про це UA: Чернігів сказав начальник будівельної дільниці Володимир Баранов. Нині там завершують внутрішні та зовнішні роботи, підключили воду та опалення. Зводити гуртожитки для бійців почали торік навесні.Це нові гуртожитки покращеного типу для військовослужбовців в полку зв’язку в Чернігові. Старший солдат Назар Назаренко служить тут місяць. Кожного дня хлопець їздить на службу з Ніжина. Каже, на дорогу щодня витрачає понад 6 годин, тому хоче, щоб нові гуртожитки звели якнайшвидше.

«Економія часу, економія фінансів, у мене була б більша можливість проводити із сім’єю часу».

Зведення цих гуртожитків завершать до нового року, каже начальник дільниці Володимир Баранов.


«Перша казарма в нас 95% вже готова, здаємо десь 20-22 грудня. 3-тя також 20-23. І 28-го грудня друга казарма».

В одному такому гуртожитку житимуть 140 людей.

«7 кубриків, в кожній дві кімнати, туалет і душова. В кожній кімнаті по 5 людей. Тут все підключено - енергія, тепло. Воду сьогодні подадуть. Бойлер один, бойлер другий, сушка для рушників».

Кухня в казармі буде на кожному поверсі, також в казармах будуть кімнати для прання та сушки одягу. Загалом нині в області будують одинадцять гуртожитків для контрактників. Нові казарми з’являться у Чернігові, Гончарівському та Десні.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гуртожиток, полку зв’язку, казарми, військові, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект