Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові пройшла четверта щорічна церемонія нагородження «Футбольна Сіверщина»


У Чернігові пройшла четверта щорічна церемонія нагородження «Футбольна Сіверщина»

Найкращий тренер року – Олександр Рябоконь, найкраща футбольна команда – «Десна». Четверта щорічна церемонія нагородження «Футбольна Сіверщина» пройшла у середу, 11 грудня, у Чернігові.«Це головне футбольне свято в області. Ми підбиваємо підсумки, нагороджуємо ветеранів, дитячі та юнацькі команди. Кращих тренерів та арбітрів, кращих меценатів, кращих футболістів з інвалідністю», - говорить голова обласної федерації футболу Геннадій Прокопович.

Переможців нагороджували у 10 номінаціях. Зокрема, кращим футбольним клубом ветеранів став «Ветеран-Десна», у номінаціях краща юнацька та краща дівочка команда перемогли вихованці дитячої юнацької спортивної школи «Юність».

«Дитяча команда з ДЮСЩОР «Юність» - дівчата віком до 14 років стали чемпіонами України. Ветерани нас здивували в цьому році. Цьогоріч ввели в Україні ветеранський чемпіонат для футболістів віком 65 років і вище. І наша команда «Ветеран-Десна» посіла перше місце в чемпіонаті, який проходив в Черкасах. Наш Роберт Тремба – футболіст з вадами зору, який є чемпіоном світу з футболу, сьогодні він знаходиться на чемпіонаті світу в Туреччині, він сьогодні також отримає нагороду як кращий футболіст року з інвалідністю».

Перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов каже: «На жаль, в нас наразі не на найвищому рівні поповнення збірних футболістами з Чернігова. Зараз ми над цим працюємо. Якраз зараз у Чернігові розвивається інфраструктура. Як приклад, можу навести дитячу спортивно-юнацьку школу «Юність», яка вже в гарному стані та готова працювати на повних обертах».

Кращим тренером області цього року визнали Олександра Рябоконя, а його підопічні – команда «Десна» - стали кращою футбольною командою. Нагадаємо, за результатами 17 зіграних турів Української прем’єр-ліги «Десна» ділить 3 та 4 місце з київським «Динамо». Успіхи команди в цьому році Олександр Рябоконь оцінює так.

«Поки що особливих успіхів ми не маємо, все тільки починається. Ми ще навіть не зіграли половини матчів, тому всі боротьба попереду. Якщо оцінювати увесь пройдений рік, то десь на рівні кращих команд намагаємося змагатися. Інколи виходить, інколи не дуже».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Футбольна Сіверщина», нагородження, Олександр Рябоконь, ФК «Десна», UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект