Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На цьому тижні мешканці будинку на Мазепи, 37 отримають воду


На цьому тижні мешканці будинку на Мазепи, 37 отримають воду

Під час звіту директора комунального підприємства «Чернігівводоканалу» Сергія Малявко на телеканалі «UA: Чернігів» зателефонувала мешканка будинку 37 по вулиці Івана Мазепи і запитала, коли їм включать воду.


Сергій Малявко, директор комунального підприємства «Чернігівводоканал»: «Водопостачання на Мазепи, 37 є. Відключена насосна станція, яка подає воду у будинок. Але встановлена колонка біля цього будинку і питна вода у мешканців є. Тобто треба прийти до колонки і набрати воду. Вони з 14 листопада переведені на цей тариф. Але хочу зазначити, у мешканців цього будинку за всі комунальні послуги – тепло, гаряча вода, сміття, послуги ЖЕКу, водопостачання і водовідведення – загальна заборгованість 1 мільйон 100 гривень. Звісно, сумлінні платники не повинні страждати. На цьому тижні, ми маємо впевненість, що «Енера підключить цю підвищувальну насосну станцію і мешканці отримають воду».

Нагадаємо, 14 листопада будинок по вулиці Мазепи, 37 був відключений від води, а точніше, була відключена підвищувальна насосна станція за несплату за електроенергію компанії «Енера».

Gorod.cn.ua по матеріалам UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: водопостачання, Сергій Малявко, звіт, Мазепи, КП «Чернігівводоканал»

Добавить в:


ЦентрКомплект