Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ідеї приваблення туристів з країн Балтії обговорювали зі студенткою з Латвії у ТІЦ


Ідеї приваблення туристів з країн Балтії обговорювали зі студенткою з Латвії у ТІЦ

Якщо сані треба готувати з літа, то до високого турсезону з зими.

У чернігівському Туристично-інформаційному центрі обговорювали ідею приваблення туристів з країн Балтії, які можна реалізувати у нас.Спікерка Діана Корошевська студентка за обміном з Латвії. Цей семестр провчилася у Чернігівському технологічному університеті. Має туристичну спеціальність. І ділилася досвідом, як працює туристична галузь країн Балтії.

Діана Корошевська, студентка з Латвії: «Приобрести опыт в сфере туризма в таких странах, как Украина, потому что это что-то такое нетипичное, экзотичное, на наш взгляд. Европа – это уже что-то стандартное, что-то банальное, но мне понятное. А Украина это что-то неизведанное, поэтому мне было очень интересно узнать, что же здесь такого особенного».

В ТІЦі обговорювали як свої ресурси, з метою приваблення туристів та туристок, використовують зокрема в Латвії. І думали над тим, як налагодити тісніші зв’язки з балтійськими країнами, та які краще практики можна використати в себе.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму ЧМР: «Виникла ідея, розпитати, прослухати, що ми недобачаємо. Тому що можливо ми тут живемо і око замилине. І відповідно отримати якісь нові ідеї та підказки. Студентство – це завжди нові віяння, до яких варто дослуховуватися. А тим паче, якщо вони йдуть з країн Балтії, які сьогодні активно прогресують у розвитку туристичної галузі, то це тільки плюс».

До Туристично-інформаційного центру намагаються запрошувати людей з різних країн, котрі пов’язані з галуззю. Або обговорювати враження від міста, наданих послуг, з метою їх покращення, і впроваджень нововведень у свою роботу, аби гостинність Чернігова була на ще вищому рівні.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: туризм, Латвія, країни Балтії, Діана Корошевська, Катерина Литвин, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект