Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » ДПТ на в'їзді в місто: хто винен та що чекає на порушника?


ДПТ на в'їзді в місто: хто винен та що чекає на порушника?

ДТП на в’їзді в місто зі сторони Києва сталось 9 грудня. Близько 5-ї вечора на лінію «102» надійшла інформація про п’яного кермувальника, який рухався від автомобільного мосту в напрямку центру міста.Віталій Копистко, прес-офіцер патрульної поліції області: «Поліцейські дали водію звуковий сигнал зупинитися, але водій це проігнорував. Перед Катерининською церквою БМВ в перший поворот увійшла, але на підйомі, на другому повороті, водій вже не впорався з кермування і виїхав за мажі проїзної частини, перескочив через бордюр, тротуар і автомобіль зупинився тільки вже на схилі до парку чернігівський Дитинець».

В салоні авто, крім кермувальника, перебував пасажир. Ні вони, ні інші учасники дорожнього руху внаслідок ДТП не постраждали.

Медична експертиза зафіксувала в крові водія 0,93 проміле алкоголю. В нетверезому стані він сів за кермо вже не вперше.


Віталій Копистко, прес-офіцер патрульної поліції області: «Ця особа в вересні поточного року вже була позбавлена судом права керування транспортним засобом саме за те, що він перебував в стані алкогольного сп’яніння. Водійське посвідчення в нього було вилучено раніше, але ця особа висновків для себе ніяких не зробила і продовжувала їздити на автомобілі».

На водія складено три адміністративні протоколи: за вчинення ДТП, керування в стані алкогольного сп’яніння та ігнорування вимоги співробітників поліції про зупинку.

Віталій Копистко, прес-офіцер патрульної поліції області: «Практично всі згадані мною адміністративні матеріали є судовими. Тому долю цього водія вирішить суд. Але, якщо говорити взагалі, то це великі штрафи. Єдине, що за керування в стані сп’яніння, водій отримає штрафи від 10 тисяч 200 гривень, в залежності від повторності».

За словами прес-офіцера патрульної поліції, дана ділянка дороги не є аварійно небезпечною. Вона відремонтована та освітлена. Тут встановлено відповідні дорожні знаки і нанесено розмітку.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДТП, алкоголь, Віталій Копистко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект