Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Інструменти Google в освіті: у Чернігові стартував тренінг


Home net

Інструменти Google в освіті: у Чернігові стартував тренінг

Подолати цифровий бар’єр і знайти спільну мову із Z-поколінням.

У Чернігові стартував 3-денний тренінг для освітян із використання інструментів Google у навчальному процесі, аби зробити його максимально ефективним у сучасних умовах.Антоніна Букач, сертифікована тренерка: «Все, що ми пропонуємо на тренінгу, можна почати використовувати же тут і зараз. Перевага є в тому, що можна працювати і з смартфонами на уроках, тобто виходити на межі кабінетів інформатики. Учитель за допомогою такого, на мою думку, класного додатку як Google-клас може не тільки об’єднати учнів у захищеній віртуальній кімнаті, а й керувати повністю освітнім процесом».

А саме поширювати завдання і надавати індивідуальні та групові консультації, а також контролювати уроки та виконання домашньої роботи. У затвердженій МОН програмі-тренінгу, викладачі на просунутому рівні оволодіють найцікавішими для своєї роботи додатками та особливими навичками.

Антоніна Букач, сертифікована тренерка: «Перше, ми запропонуємо освітянам готове рішення – підручник під Android. Тобто ми навчимо їх, як, маючи базову заготовку, для будь-якого предмету зробити свій посібник, який діти зможуть відкривати на Android і використовувати в якості навчального матеріалу. А друга родзинка – ми покажемо і навчимо, як через інструменти творчої студії Youtube записувати власні навчальні відео. І це теж легко і просто».

Такі навчання у Чернігові проводять вперше.

За словами самих педагогів, для них це нагода подолати страх перед цифровими технологіями і черговий етап самовдосконалення як викладачів.

За результатами курсів, 25 педагогів і педагогинь із різних закладів міста отримають сертифікати підвищення кваліфікації. Так як проєкт реалізують в багатьох містах України, позитивні відгуки і напрацювання вже є.

Ресурси Google україномовні та безкоштовні для смартфонів і ПК, тому ними можна користуватися на всіх етапах освітнього процесу.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тренінг, Антоніна Букач, педагоги, навчання, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект