Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Десятикласники ліцею для обдарованої молоді організовують свято Миколая для дітей Березнянського НРЦ


Home net

Десятикласники ліцею для обдарованої молоді організовують свято Миколая для дітей Березнянського НРЦ

Десятикласники обласного ліцею для обдарованої сільської молоді взялися організувати свято Миколая для дітей Березнянського навчально-реабілітаційного центру. Ці хлопці та дівчата навчаються у бізнес-студії ліцею, а соціальний благодійний проєкт – їх перше завдання від бізнес-тренерів. Тож так вони зможуть на практиці застосувати отримані знання для хорошої справи.Катерина Каратаєва, координаторка бізнес-студії обласного ліцею для обдарованої сільської молоді: «Ми працюємо і організовуємо все самі. Тобто ми шукаємо подарунки, узгоджуємо бюджет, шукаємо спонсорів та інвесторів. Деякі нам відповідають – це дуже добрі люди і їх дуже багато. Але трапляються різні ситуації – іноді відмовляють, іноді нам не вірять через наш вік».

Та до організації свята ліцеїсти та ліцеїстки підійшли серйозно. Кожен учасник бізнес-студії виконує певне завдання.

Ярослав Мартиненко, учасник бізнес-студії обласного ліцею для обдарованої молоді: «Я поставив собі за мету знайти всіх зацікавлених у фінансовій допомозі та можливо фізичній. Я обдзвонив близько 20-30 підприємств. І 2-3 людини погодились чимось допомогти, і зараз ми все роз’яснюємо».

Аби організувати свято, ліцеїсти ведуть переговори, складають бюджет, пишуть сценарій, вирішують усі організаційні питання. Та закликають охочих долучитися до їх ініціативи.

Дітей вітатимуть вже цієї неділі, 15 грудня.

На шоу-програму, канцелярію, подарунки та солодощі планують зібрати 12 тисяч гривень, наразі є вже 7.

Реквізити для збору коштів на свято Миколая у Березнянському навчально-реабілітаційному центрі – ПриватБанк: 5168 7559 0653 5824 Остапов І.С.

Інформацію про захід від організаторів також можна знайти на сторінці ліцею у Фейсбуці.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Святий Миколай, свято, обдарована молодь, Березнянський НРЦ, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект