Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вкотре в центр «Відродження» завітали англійські благодійники


Вкотре в центр «Відродження» завітали англійські благодійники

8-річні Альона і Альбіна Федосенко займаються зі спеціалістами центру «Відродження». Дівчатка з діагнозом ДЦП проходять тут різноманітну комплексну реабілітацію з 6-місячного віку. Саме тоді мама Юлія Федосенко привела своїх близнят вперше. І з того часу центр для них другий дім.Цього дня її дівчатка чекали з нетерпінням, адже в центр «Відродження» завітали англійські благодійники. А їхній приїзд до центру завжди свято для малечі. Вже понад 100 візитів здійснив сюди за останні 25 років засновник організації «Англійська допомога знедоленим дітям» Джордж Міллз.

Англійці активно підтримують цей заклад охорони здоров’я. Він був створений саме за їхньої допомоги. Нині тут щорічно оздоровлюється понад 500 дітей. І його потрібно зберегти і надалі, аби надавати багатьом дітям комплексну реабілітацію, каже директор центру Василь Пасічник.

Останнім часом тут проходять реабілітації діти з Донецької та Луганської областей. Оздоровлюються тут і діти з малозабезпечених сімей. Для того, аби послуги в центрі зробити ще комфортнішими, у «Відродженні» нині реалізують два проєкти – тепло реновація приміщень, будують шатрову покрівлю на спальний корпус, встановлюють сонячні батареї.

Щорічно в обласному центрі перебуває на реабілітації близько 1,5 тисячі дітей. А загалом «Відродження» охоплює допомогою понад 2 тисячі дітей з інвалідністю по місту й області. Серед вдячних пацієнтів Олена Індило.


Олена Індило, мама: «Этот центр дал очень большой толчок моим деткам».

Суттєву допомогу надають центру англійці. Тому пацієнти і колектив закладу охорони здоров’я вдячні їм за це. Завжди тут готують святкові заходи, аби зворушити серця благодійників. І цього разу діти співали, танцювали, розповідали вірші українською й англійською мовами. Об’єднав усіх танок дружби.

Англійці отримали чимало сувенірів виготовлених власними руками маленьких пацієнтів центру «Відродження». І головне – відчули любов і вдячність.

Сім’я Брауер
не вперше в центрі. Хелен і Чарльз чарують тут всіх своїми танцями. Для них тут підготували особливий сюрприз – українські вишиванки. Подружжя переповнюють емоції.

Цей візит до Чернігова благодійники з Великобританії приурочили до різдвяних свят. І сподіваються, що побачення з підопічними «Відродження» надовго залишаться в їхніх серцях.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: центр «Відродження», ДЦП, англійці, благодійники, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект