Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як сприйняли сучасну «Наймичку» чернігівські глядачі


Як сприйняли сучасну «Наймичку» чернігівські глядачі

Два дні на сцені театру імені Тараса Шевченка йшли прем’єрні покази драматичної історії «Наймичка» за відомою п’єсою Івана Карпенка-Карого. Це українська вистава про ментальні речі, де молода режисерка театру Анастасія Кузик та актори спілкуються з глядачем безпосередньо на сцені на важливі теми – людська гідність, моральність, кривда.Андрій Бакіров, головний режисер, заслужений артист України: «Це театр, який вже трохи наближається до кіно, коли гра більш в середині, ніж зовні. Тим більше, що ця вистава за жанром більш таки драма, і якихось бурхливих, показних емоцій бути не може. Анастасія, я так розумію, намагалася зробити виставу більш стриману за зовнішнім проявом і зосереджуватися на суті, на сучасному сприйнятті життя в класичному тексті».

Понад 100 років тому побачила світ «Наймичка» Карпенка-Карого. А ця історія актуальна і в наші дні. Текст її актори залишили в оригіналі. Лише скоротили.

Анастасія Кузик, режисерка театру: «Нам не ускладнило осучаснити цю п’єсу, тому що мотивації, які несуть з собою персонажі, вже дуже тотожно до нашого життя. Тому з цим проблем ніяких не було. Звісно, у нас виникло незвичне рішення, костюми сучасні, у нас один з героїв слухає музику в плеєрі, хтось знімає на телефон. І текст нам не завадив це зробити».

«Наймичка» - це експериментальний проєкт нашого театру, який був втілений на сцені завдяки гранту Президента України в галузі театрального мистецтва.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: драмтеатр, «Наймичка», «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект