Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Відомий в Україні дует бандуристів виступив у Чернігові


Відомий в Україні дует бандуристів виступив у Чернігові

Третій концерт «Бандурного абонементу» познайомив чернігівців з львівським дуетом «Бандурна розмова». У його складі відомі в Україні музиканти Олег Созанський і Тарас Лазуркевич. Свій перший виступ на чернігівській філармонійній сцені дует розпочав з гімну пам’яті Кобзаря «Бандуристе, орле сизий».Окрім творів на слова Тараса Шевченка дует заграв та заспівав українські народні пісні у авторських обробках, пісні з репертуару знаних у світі бандуристів Китастого, Мішалова.

Проникливо, натхненно, з часткою душі прозвучав кожний твір програми. Музиканти продемонстрували віртуозне володіння бандурою. Грали настільки емоційно, що струни навіть не витримували натуги.


У грі та голосах відчувалась правда і міць.

Кожен з двох бандуристів є самодостатнім. Созанський та Лазуркевич успішно концертують як в складі дуету, так і сольно.

Цього року дует «Бандурна розмова» відзначає чверть століття з часу заснування. Бандуристи записали не один компакт-диск, гастролювали в Європі, Канаді та США. На їхніх концертах глядачі не стримують свої емоції. Успішний виступ в Чернігові, ще одне цьому підтвердження.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бандуристи, музиканти, філармонія, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект