Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Про що звітував Атрошенко за четвертий рік своєї роботи?


Про що звітував Атрошенко за четвертий рік своєї роботи?

4 грудня в Міському Палаці культури зібрався повний зал містян. Тут Владислав Атрошенко вже традиційно прозвітував про рік роботи на посаді.Спочатку всі переглянули годинний відеозвіт. Він нині доступний у соцмережах та на сайті муніципалітету.

Одразу після міський голова Чернігова піднімається на сцену і робить заяву про створення всеукраїнської партії «Рідний дім», для ефективнішого відстоювання інтересів Чернігова.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Для нашого міста нема іншого шляху, і для мене немає іншого шляху, як оголосити про створення партії «Рідний дім». Чернігів наш рідний дім – це початок. А наступний крок, дасть Бог, буде Україна наш рідний дім».

Рівно 4 роки тому він прийшов на свою посаду.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Всі ці 4 роки, зокрема і останній рік, я намагався високо над собою тримати прапор нашого міста з гаслом – Україна понад усе і Чернігів понад усе. Чим відрізняється наша команда від інших, тим, що ми менше говоримо про свій патріотизм, а більше і більш якісно робимо справу».

Протягом 2019 року інфраструктура міста зазнала значних змін. Поступово проводиться заміна комунікацій, в різних районах міста організовано паркові зони, проведено реконструкцію Красної площі, нового вигляду набула нижня частина Валу. За цей рік капітально відремонтували 6 магістральних вулиць, на 18 зробили середній поточний ремонт. Також в місті створено зручні транспортні розв’язки.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я робив і роблю те, щоб, коли мене не буде на посаді, щоб з цього шляху вже наступний не звернув. Ми закладаємо такі стандарти, яким повинно бути місто. Безбар’єрні доступи, сучасні зупинкові комплекси, табло на зупинках та абсолютно все, що стосується дорожньої розв’язки. Насправді, через рік-два цього ніхто не помітить і це буде сприйматися так, як воно є».


Йшлося і про роботу в освіті та медицині. Справжньою подією для міста стало відкриття «Дитячої академії», що на Масанах. Це перший в Чернігові дитячий садок за останні 25 років.

Міський голова акцентував увагу і на розвитку інклюзії в Чернігові. Це ресурсні кімнати, медіатеки, ремонт і оснащення всім необхідним навчально-реабілітаційного центру №2 та відкриття одного з перших в Україні інклюзивно-ресурсного центру.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «У нас приблизно 280 тисяч людей, з яких 25 тисяч людей з інвалідністю. У нас тільки 1400 дітей зі спеціальними потребами чи з інвалідністю. Ми сьогодні зробили величезний крок для соціалізації цих дітей, для того, щоб ми продемонстрували, що ми сучасне, цивілізоване суспільство».

Захід, що був відкритий для всіх бажаючих, тривав більше 2-х годин. Та окрім безпосередньо звіту, передбачав відповіді міського голови на питання з залу. Більшість з них стосувалися повсякденних проблем містян. Серед них і відключення води у будинках, які мають борги перед «Водоканалом». За словами очільника міста, у будинках, де неможливо відключити окремого споживача, це єдина можливість продовжити роботу підприємства.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо цього не робити, підприємство зупиниться. Тобто у нього немає можливості працювати без 100% проплати, це факт. Ми можемо включити воду в окремі будинки і тоді вода закінчиться в усьому місті».

З житловим питанням звернулись до міського голови постраждалі внаслідок обвалу за адресою Попудренка, 16, який стався майже 3 роки тому. Проте зараз місто безсиле в цій ситуації. Триває судова тяганина, а будівля під арештом. Як тільки питання вирішать в правовій площині, з’явиться можливість допомогти людям.

У залі під час звіту присутні і керівники комунальних підприємств та управлінь, аби надати вичерпні відповіді на питання.

Принагідно міський голова подякував кожному, хто причетний до тих позитивних змін, які відбуваються в місті. І закликав містян об’єднатися та ставитися до Чернігова, як до свого дому, дбайливо і з відповідальністю.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, мер, звіт, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект