Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 39 меценатів, які не залишаються осторонь чужих проблем, отримали своє «дякую»


Home net

39 меценатів, які не залишаються осторонь чужих проблем, отримали своє «дякую»

Піклуються не лише про власний добробут, а й допомагають іншим.

Художній музей імені Галагана відкрив свої двері для благодійників, які протягом 2019 року з власної ініціативи допомагали іншим. Вони простягали свою руку допомоги дітям, бійцям, які захищають незалежність країни в російсько-українській війні, закладам освіти чи медицини і багатьом іншим.Ігор Слезко, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА: «Хочу зауважити, що тут благодійники не тільки з області, а тут благодійники зі всієї України. Є і з закордону. Зокрема, з Німеччини. Це благодійники, які надають допомогу нашим сиротинцям в області».

Церемонію нагородження проводять 11-й рік поспіль. У 2019 році її удостоєні 39 меценатів.

Микола Романов вже більше 10 років займається допомогою бездомним та безпритульним. А також очолює чернігівський центр соціальної адаптації таких людей.

Отець Ярослав отримав своє «дякую» за те, що з першого дня війни на Сході України не залишився байдужим. Він постійно їздить до військових на передову і піклується про їх духовне благополуччя та доставляє їм потрібні речі, той же теплий одяг чи медикаменти.

Якщо говорити про матеріальний вимір благодійності, то серед 39 меценатів найбільша сума допомоги 2 мільйони гривень на розвиток однієї з громад.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: меценати, благодійність, музей Галагана, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект