Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Стрільчині Олені Костевич вручили відзнаку «Почесний громадянин Чернігова»


Стрільчині Олені Костевич вручили відзнаку «Почесний громадянин Чернігова»

З останніх позицій у рейтингу в Топ-5.

Чернігів серед лідерів за підсумками щорічного опитування про якість комунальних послуг у різних сферах життя міста.Дослідження проводять на замовлення уряду Канади та Національного демократичного інституту США по всім обласним центрам. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Ломако під час урочистостей до Дня місцевого самоврядування. І назвав це найкращим подарунком до свята, який є оцінкою роботи міського голови та всіх людей, які працюють в інтересах чернігівської громади.

Сьогодні існування місцевого самоврядування одна з умов розвитку громадянського суспільства. Саме керівництво окремої громади, беручи на себе відповідальність за прийняті рішення, визначає рівень і якість життя своїх людей.

У той же час на місцях накопилося чимало проблем, вирішити які без втручання зі сторони держави, громади практично безсилі. Перш за все це стосується фінансової підтримки. Це, наприклад, ті ж зношені комунікації, які закладені ще за радянських часів. Сьогодні бюджет міст не дозволяє провести їх масштабну заміну. І численні аварії в українських містах є цьому підтвердженням.

У місцевому самоврядування Чернігова працює близько 20 тисяч працівників. Всі вони роблять місто комфортним для різних категорій населення – і під час ремонтів, і під час надання тих же соціальних послуг.

Кращим працівникам вручили особисті відзнаки.

Особливою гостею на святі стала стрільчиня Олена Костевич, яка у перерві між змаганнями і тренуваннями приїхала ненадовго додому. Їй ще рішенням серпневої сесії присвоєне звання «Почесного громадянина Чернігова», і вдень місцевого самоврядування спортсменка нарешті забрала свою відзнаку.

Нагадаємо, що у цьому році, крім Олени Костевич, звання «Почесного громадянина Чернігова» присвоєно Володимиру Коваленку і Валерію Сарані, але вже посмертно.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олена Костевич, відзнака, День місцевого самоврядування, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект