Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Двоє загиблих, один – на межі: на Чернігівщину знову прийшло небезпечне чоловіче захоплення


Двоє загиблих, один – на межі: на Чернігівщину знову прийшло небезпечне чоловіче захоплення

Зима лишень вступає у свої права, з’являється перша крига на водоймах, а екстремали-рибалки вже тут як тут. Не примушують себе чекати й перші жертви.«Перша крига і перші жертви. 25 листопада. Смт Седнів. Батько і син пішли на рибалку. Провалились під лід, сину вдалося вибратися, а батько потонув», - Євген Дубина, представник пресслужби управління ДСНС у Чернігівській області.

Другий загиблий – у місті Корюківка. 66-річний місцевий рибалка хотів скоротити дорогу, перейшовши через водойму. Наслідки невтішні. До прикладу, в зимово-весняний період минулого року потонули 11 громадян, серед них вісім любителів риболовлі. «Надзвичайники» попереджають: зараз крига непередбачувана.

«За такої температури краще утриматись від походу на лід», - Євген Дубина, представник пресслужби управління ДСНС у Чернігівській області.

На водоймах у Чернігові ловлять рибу одиниці, більше сміливців – за межами міста. До прикладу, в районі дач Жавинки. Небезпеки в риболовлі у цей час не вбачають.

«Не тонка крига, вже нормальна. Скільки там, сантиметрів 5? – Ні, більше 10 вже тут товщина. Товщина льоду і щоб промоїн не було. І так, будь ласка, ходіть. Звісно, там, де глибина, ніхто не ходить. Де промоїна, ніхто не ходить», - Сергій, рибалка з м. Чернігів.

«Тут хороший лід. Сантиметрів сім», - Тарас, рибалка з м. Чернігова.

Досягненнями в риболовлі похвалитися не можуть.

«Окунь. Риболовля так собі. Час вбити», - Сергій, рибалка з м. Чернігів.

Серед причин, чому вийшли на лід, називають стан, поклик душі. Риболовля – це покликання.

«Як кажуть люди, хвороба. – Чому? – Звідки я знаю?», - Тарас, рибалка з м. Чернігова.

Правила безпеки на льоду знають. Головними ж небезпеками трагедій на водоймах називають оковиту та необачність.

«Треба пішнею пробувати. Горілку не пити. Горілка і риболовля – поняття таке…», - Тарас, рибалка з м. Чернігова.

«Тонуть – це або горілка, або дурість. Просто треба ходити… Я вже 4 рази був на риболовлі. Пішня в руках, треба дивитися», - Борис, рибалка с. Киїнка.

Деякі рибалки навіть згадують історії недавнього походу під лід. Історії, які закінчились благополучно.

«Тому що ми вранці йшли і лід був хороший, а назад не подивились і пішли – і вдвох покупались», - Борис, рибалка с. Киїнка.

Більш небезпечним періодом для екстремальної риболовлі вважається навіть не початок зими, а початок весни, коли крига поступово втрачає свою міць. Тому сподіватимемося, що цей сезон зимової риболовлі, попри свій трагічний початок, буде безпечнішим і вдалішим, ніж у попередні роки.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: зимова рибалка, жертви, лід, Cheline TV

Добавить в:


ЦентрКомплект