Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У музеї ім. Коцюбинського презентували збірну виставку чернігівських митців. Що цікавого показали художники?


У музеї ім. Коцюбинського презентували збірну виставку чернігівських митців. Що цікавого показали художники?

50 самобутніх творів 13 чернігівських митців. В одному із культурних центрів Чернігова – у музеї імені Коцюбинського – презентували збірну виставку місцевих художників, яку традиційно організовують напередодні різдвяних і новорічних свят, як підсумок іще одного творчого року.Оригінальні сюжети, живопис графіка та скульптура – експозиція об’єднує роботи як художників початківців, так і досвідчених метрів, таких як Святослав Подлевський, Роман Найдьон, Віктор Онищенко та Валерій Лисиця, що постійно перебувають у творчому пошуку.

Серед учасників і учасниць цьогорічної виставки художник-сюрреаліст Сергій Тонканов. В цій залі він презентував лише два свої полотна, що однак неабияк привертають увагу.

Вже понад 2 роки експериментує зі стилем і формою і Володимир Кравченко. Його мета – поєднати класичне і сучасне мистецтво в цікавих образах, за допомогою побутових предметів і нетрадиційних для мистецтва матеріалів.
Каже, аби вартувати уваги, мистецтво має бути живим і відтворювати особливий погляд художника на звичний світ.

В музеї Коцюбинського експозицію творів чернігівських митців можна побачити впродовж місяця – до 7 січня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виставка, музей Коцюбинського, художники, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект