Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Батьки загиблого у Прилуках підлітка вимагають звільнити керівника облполіції


Батьки загиблого у Прилуках підлітка вимагають звільнити керівника облполіції

Звернення до прем’єр-міністра України, міністра внутрішніх справ та президента з вимогою звільнити начальника управління поліції області Едуарда Альохіна збираються писати батьки загиблого у Прилуках 14-річного хлопчина разом із чернігівською громадською організацією «Центр прав людини». Про це вони повідомили сьогодні під час прес-конференції у Чернігові.«Підготуємо звернення до прем’єр-міністра, він все ж таки наш земляк, може, побачить пан Гончарук з Городнянщини, що на Чернігівщині, а також до міністра внутрішніх справ та президента. Мабуть, до суботи ми його опрацюємо, зберемо підписи і направимо», - каже керівник ГО «Чернігівський центр прав людини» Олександр Підгорний.

«Щодо розслідування справ і бездіяльності керівника поліції в Чернігівській області. – тобто ви вимагатимете відставки? – Вимагатимемо звільнення, так».

«Президента дуже просимо, щоб звернув на це увагу. Досить вже за шторою сидіти. Люди за вас голосували, думали за краще життя, але зараз результатів ні по правоохоронним органам, ні по прокуратурі – ніде нічого не видно», - говорить Віктор Чаленко.

Нагадаємо, вчора ввечері виконуючий обов’язки начальника Прилуцького відділу поліції Сергій Сторожук оголосив результати київської судово-медичної експертизи. Згідно з нею, на тілі хлопця не знайшли слідів побиття, на гомілках знайшли травми, які б могли свідчити, що хлопець перечепився та впав на колії.

«Поїзд - не поїзд, і не зрозуміло, як він там опинився і що він там робив. Ногами не били, руками не били, а як воно що, думайте самі – гадайте. Отаку експертизу написали.

Звідки в нього опіки на боках, ніхто цього нічого не висвітлює. В нього опіки – це вже перед смертю, коли дитину несли за пасок та капюшон, бо капюшон відірваний був. Так від ременя шкіра на боках погоріла – лишилися відмітки. За це ніхто не згадав жодного разу. Не згадали, що в нього у вертикальному положенні, бо в нього в крові майка – кров капала, це виходить так», - розмірковує батько загиблого хлопця.

Наразі, каже батько Дениса Віктор Чаленко, адвокат сім’ї ознайомлюється із висновками експертизи та матеріалами справи. Надалі планують ексгумувати тіло загиблого аби судово-медичну експертизу (ред. третю за рахунком) провели німецькі експерти.

«Далі будемо вже вирішувати, що робити з цим. Ексгумацію однозначно ми плануємо. Ми прекрасно розуміємо, що органи прокуратури, це нам повинен генеральний прокурор в Києві дати дозвіл на ексгумацію тіла. Ми знаємо, що будуть проблеми, але ми через суди будемо доводити. Все одно будуть якісь результати».

«Ми хочемо знати правду. Ми знаємо, що до Німеччини – це дуже велика проблема, дуже великі гроші коштує. Спонсори є, ще може хтось з’явиться та буде допомагати».

Як сказала в коментарі UA: Чернігів речниця поліції області Юлія Ковтун, справу Дениса Чаленка правоохоронці Чернігівщини не розслідують відтак і не коментують.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Підгорний, Денис Чаленко, Прилуки, поліція, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект