Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Військових привітали напередодні Дня Збройних сил України


Home net

Військових привітали напередодні Дня Збройних сил України

В п’ятницю, 6 грудня, в Україні відзначають День Збройних сил. За останні 5 років сфера оборони країни змінилася кардинально, як і самі військові. Їх ряди поповнилися людьми, які ціною найдорожчого готові служити та захищати нашу державу. Наприклад, Олена Мокренчук до подій майдану була журналісткою, і навіть не думала про військову кар’єру.Спершу була волонтеркою, а згодом оформила контракт. З 2014 року і до сьогодні у обраному шляху не розчарувалася, а навпаки.

Олена Мокренчук, пресофіцерка оперативного командування «Північ»: «Насправді, я би порадила всім пройти цю школу життя, і дівчатам теж. Я бачила багатьох дівчат, які приходять в армію просто тому що це прикольно. Але потім, коли вони починають більше роздивлятися, то вони починають діяти в цій структурі як необхідний елемент цієї структури».

Напередодні професійного свята військові розповідають, хотіли б аби Збройні сили сприймалися не лише як захисники, а як невід’ємна частина суспільства.


Ігор Бизган, ветеран 13 мотопіхотного батальйону, голова ради ветеранів при Чернігівській міській раді:
«Армія від цивільного населення і від загальної спільноти не повинна відокремлюватися. Це повинна бути співпраця і повага. Якщо професія військового буде поважатися в суспільстві, якщо хлопці і дівчата будуть хотіти служити в Збройних силах, то це дійсно буде фахова армія і міцна держава».

4 грудня військовослужбовців, ветеранів та волонтерів Чернігівщини привітали напередодні професійного свята у обласному музично-драматичному театрі. Від початку події російської агресії понад 13 тисяч мешканців області поповнили ряди військових підрозділів. Від усієї громади Чернігова подякував військовим за їх службу заступник міського голови.

На жаль, під час війни Чернігівщина втратила 179 військових. Очільник обласної держадміністрації висловив підтримку родинам загиблих.

5 грудня світ відзначатиме Міжнародний день волонтера. Тож окремі слова вдячності військові присвятили саме їм, за підтримку у найважчі часи війни і до сьогодні.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День Збройних сил, привітання, військовослужбовці, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект