Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Молодіжному театрі стартували «Грудневі театральні вечори»


Home net

У Молодіжному театрі стартували «Грудневі театральні вечори»

У Молодіжному театрі розпочався фестиваль «Грудневі театральні вечори». На глядачів чекає 7 вистав, які точно здивують, порадують і наштовхнуть на роздуми. Але не залишать жодного глядача байдужим, переконана Алла Пушкіна.3 грудня Міжнародний день людей з особливими потребами. До Чернігова завітав Львівський академічний театр імені Леся Курбаса з документальною виставою «Осінь на плутоні». Сюжет не простий, він точно бере за душу, адже тут розповідається про бабусь і дідусів, яким довелося доживати свого віку не вдома, під наглядом і опікою рідних, а в геріатричному пансіонаті. Молодий режисер Олександр Брама, каже, робота розпочалася з того, що він випадково потрапив до цього будинку у Львові.

Ролі грають здебільшого студенти акторських факультетів та розкривають своїх героїв через інших персонажів. Спеціально до цієї вистави, прем’єра якої відбулася 3 роки тому, були створені ляльки. Вони відображають зовнішній вигляд людей, які знаходилися в пансіонаті, і говорять вони на їх мові. Завдання акторів – правильно донести емоційний стан та поведінку.


Публіка, а це не тільки львівська, а ще й закордонна, бо вистава побувала далеко за межами України, сприймає, кажуть актори, цей сюжет зі сльозами на очах.

Режисер Олександр Брама розповів, що іноді глядач так захоплено спостерігає і слухає героїв, що починає забувати про виставу, і все сприймає за реальність.

4 грудня на шанувальників молодіжки вже чекає інша історія – гості зі столиці. Актори театральної майстерні Миколи Рожковського покажуть виставу «По вулиці моїй».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Молодіжний театр, фестиваль, Грудневі театральні вечори, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект