Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Проєкт «Диво це я»: як стати Св. Миколаєм і втілити дитячу мрію?


Проєкт «Диво це я»: як стати Св. Миколаєм і втілити дитячу мрію?

Стати Святим Миколаєм і здійснити мрію.

У Чернігові напередодні різдвяних та новорічних свят стартував соціальний проєкт, покликаний об’єднати звичайні родини із сім’ями, що виховують дітей із особливими освітніми потребами. Аби кожен зміг зробити тих, хто поряд, трохи щасливішими.Наприклад молодшого сина пані Наталії, який незважаючи на ДЦП займається пауерліфтингом і цікавиться комп’ютерними технологіями.

Наталія Черняк, мама: «Якого року він навіть написав на листочку побажання. Цей лист був адресований Діду Морозу, але я прочитала. І там було написано: «Я хочу мати багато друзів».

Жінка впевнена, що участь у цьому проєкті для її сина чудовий подарунок, адже 28 грудня він відзначатиме ще й свій день народження.

Теплі зустрічі, щире спілкування та обмін подарунками вихованців навчально-реабілітаційного центру із їхніми новими знайомими, - такою є мета соціальної ініціативи. Організаторки очікують, що впродовж місяця до неї долучаться майже 300 сімей з обох боків.


Регіна Русак, директорка ЧНРЦ №2: «У нас зголосилися прийняти участь у цьому проєкті 150 родин з нашого навчального закладу. Це родини, яких виховуються дітки з особливими освітніми потребами. Це ті родини, які дуже відкриті до спілкування, до соціалізації».

Це ті родини, що обрали сімейну форму виховання, а не інтернатну, і можуть бути прикладом для захоплення та наслідування.

Регіна Русак, директорка ЧНРЦ №2: «Ми сподіваємось, що знайдуться такі родини, які допоможуть цим людям зрозуміти, що їх дитина це теж диво, їх родина це дійсно теж диво».

Щоб долучитися до проєкту могли всі охочі, у Чернігові створили спеціальну онлайн платформу з відомостями про сім’ю, інтереси та мрії дитини.

Ольга Рись, організаторка: «Ви можете зайти на цей сайт і залишити свої дані. Після того, як прийде підтвердження на вашу пошту, що заявка ваша отримана, упродовж доби ви отримаєте листа від родини. Точніше не від родини, а від нас, але про родину. Про дитину, про сім’ю, контактні дані батьків. Виходячи з цієї інформацієї, ви матиме час і можливість підготувати подарунок, потім зв’язатися з батьками і домовитися про зустріч».

Взяти участь у цьому проєкті можна до кінця року. Але організаторки сподіваються, що чернігівці гідно оцінять таку ідею і підтримуватимуть дружбу між родинами і надалі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: диво, мрія, діти, Святий Миколай, Регіна Русак, ЧНРЦ №2, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект