Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Засідання Міжнародного Трейд-клубу у Чернігові. Яка його мета?


Засідання Міжнародного Трейд-клубу у Чернігові. Яка його мета?

Чернігівщина готова до співпраці з закордонними партнерами. В області створюватимуть максимально комфортні умови для іноземних інвесторів, на цьому наголосив очільник області Андрій Прокопенко на зустрічі з представниками Міжнародного трейд-клубу в Україні. Вже ввосьме представники цієї громадської організації відвідують Чернігівщину.Головна мета – налагодити діалог закордонних партнерів з представниками бізнесу, сприяти просуванню товарів на міжнародні ринки, проінформувати іноземних дипломатів про економічний потенціал області, а також залучити нових інвесторів.

Чернігівщина має потужний інвестиційний, промисловий та туристичний потенціали. Динамічно розвивається швейний і текстильні кластери. А також машинобудування. Область нарощує темпи виробництва товарів сільського господарства, завдяки чому забезпечує потреби в них не лише України, а й іноземних держави. Основною експортною позицією області є зернові культури.

У своєму виступі очільниця делегації Міжнародного трейд-клубу Соня Крайчева зазначила, що цього разу в них зібралась рекордна кількість учасників, а саме, 40 представників з 16 країн світу. Тому сподівається, що ця зустріч буде не менш плідною, ніж попередні.

Президент африканської ради в Україні Ісса Садіо Діалло зауважив, що країна, яку він представляє, готова переймати досвід Чернігівщини, співпрацювати у багатьох галузях. Зокрема, сільському господарстві, освіті, машинобудуванні, тощо.

Оскільки Чернігівщина це аграрний край, голова ГО «Австралійсько-українська ініціатива» Геннадій Кравець розповів, що готовий поділитися досвідом організації сільськогосподарського кластеру.

Наразі Чернігівщина демонструє стабільне зростання експорту. Зокрема збільшується товарообіг з країнами ЄС. Серед наших партнерів понад 130 країн світу, 39 держав інвестують у розвиток регіону.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Трейд-клуб, іноземні інвестори, Андрій Прокопенко, закордонні партнери, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект