Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Покладання квітів з нагоди 28-річниці з дня заснування Збройних сил України

Покладання квітів з нагоди 28-річниці з дня заснування Збройних сил України

З нагоди 28-ї річниці з дня заснування Збройних сил України встановили гірлянди слави біля братської могили воїнів полеглих під час Другої світової війни та меморіалу загиблим воїнам в АТО та операцій об’єднаних сил у сквері імені Попудренка. Представники влади області та міста, волонтери та громадськість традиційно поклали квіти та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.



За понад 20 років незалежності українська армія була майже знищена. Однак з 2014 року розпочалася нова сторінка літопису українських збройних сил. На сьогодні армія має найвищий рівень довіри населення з-поміж усіх державних інституцій та є гарантом суверенітету та незалежності України. Завдяки змінам та реформам, вважає Василь Осипчук, Збройні сили України наразі здатні виконувати завдання за призначенням, адже змінилось загалом і ставлення молоді до армії.

Традиційним внесення бойового прапора військ оперативного командування в обласному драматичному театрі почалися урочистості з нагоди створення Збройних сил України. Щорічно його відзначають 6 грудня. Керівники області та міста вручили почесні нагороди та відзнаки військовослужбовцям. До Дня волонтера відзначили також і тих, хто допомагав нашим бійцям на Сході України.

Наприкінці урочистої зустрічі на всіх чекала концертна програма.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: урочистості, ЗСУ, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект