Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Покладання квітів з нагоди 28-річниці з дня заснування Збройних сил України


Home net

Покладання квітів з нагоди 28-річниці з дня заснування Збройних сил України

З нагоди 28-ї річниці з дня заснування Збройних сил України встановили гірлянди слави біля братської могили воїнів полеглих під час Другої світової війни та меморіалу загиблим воїнам в АТО та операцій об’єднаних сил у сквері імені Попудренка. Представники влади області та міста, волонтери та громадськість традиційно поклали квіти та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.За понад 20 років незалежності українська армія була майже знищена. Однак з 2014 року розпочалася нова сторінка літопису українських збройних сил. На сьогодні армія має найвищий рівень довіри населення з-поміж усіх державних інституцій та є гарантом суверенітету та незалежності України. Завдяки змінам та реформам, вважає Василь Осипчук, Збройні сили України наразі здатні виконувати завдання за призначенням, адже змінилось загалом і ставлення молоді до армії.


Традиційним внесення бойового прапора військ оперативного командування в обласному драматичному театрі почалися урочистості з нагоди створення Збройних сил України. Щорічно його відзначають 6 грудня. Керівники області та міста вручили почесні нагороди та відзнаки військовослужбовцям. До Дня волонтера відзначили також і тих, хто допомагав нашим бійцям на Сході України.

Наприкінці урочистої зустрічі на всіх чекала концертна програма.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: урочистості, ЗСУ, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект