Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » "Потяг не збивав": у Прилуках оприлюднили результати експертизи тіла Дениса Чаленка


Нормовен

"Потяг не збивав": у Прилуках оприлюднили результати експертизи тіла Дениса Чаленка

Ввечері у Прилуках тривав мітинг. О 18-й годині люди прийшли до міського відділення поліції. Там виконувач обов’язків начальника поліції Сергій Сторожук оприлюднив результати столичної експертизи, які учора отримали слідчі.Дениса Чаленка не збивав потяг, але його й не били: такі результати повторної експертизи оголосив сьогодні головний слідчий Нацполіції Максим Цуцкірідзе. Версія, що Дениса Чаленка збив поїзд повністю спростована. Також на його тілі не знайдено травм від ударів руками чи ногами. Такі висновки судмедекспертизи, яка проводилася у Києві. Їх Максим Цуцкірідзе озвучив сьогодні на брифінгу, відео з якого поширила Нацполіція.

«Судмедексперт встановив, що смерть дитини настала внаслідок відкритої черепно-мозкової травми з переломами кісток черепа, обличчя та ушкодження головного мозку. Що ключове: на тілі загиблого немає ушкоджень, які нанесли руками чи ногами, чи травм від ударів сторонніми предметами. Також немає ушкоджень, які могли б виникнути при вертикальному притисканні потяга. Відтак версія, що підлітка збив поїзд, повністю спростована»

Відповідно до висновку судового експерта, при розтині печінки та нирок загиблого виявили 0,74 проміле алкоголю, а у крові – кофеїн. Під час допиту експерта буде з’ясовано, яким чином ця речовина потрапила в організм: внаслідок споживання кави чи енергетичних напоїв. Крім того, одна із судових експертиз спростовує інформацію, що під нігтями хлопчика знайшли епітелій та ДНК іншої людини. За словами Максима Цуцкірідзе, додатково за час слідства поліція провела 7 відтворень на місці виявлення тіла загиблого, а також допитала майже 460 людей.

«Також у провадженні заплановане проведення ще декількох експертиз, зокрема комплексної та комісійної судово-медичної, медико-криміналістичної та медико-психолого-психіатричної експертиз. Також ми чекаємо від родичів загиблого домашній комп’ютер хлопчика – ця техніка нам потрібна для проведення відповідних слідчих дій».

Нагадаємо, тіло чотирнадцятирічного Дениса Чаленка знайшли 29 жовтня увечері на залізничній колії у Прилуках. Перша версія поліції була – хлопця збив потяг. Родина Дениса із цією версією не погоджується. Батько хлопця Віктор Чаленко стверджував: його сина спочатку вбили, а тіло кинули на колії.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, мітинг, Денис Чаленко, результати, судмедекспертиза, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект