Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Зміни в положенні про електронне зарахування дітей до закладів дошкільної освіти Чернігова


Зміни в положенні про електронне зарахування дітей до закладів дошкільної освіти Чернігова

Зміни до організації дорожнього руху на деяких вулицях Чернігова затвердив у вівторок виконавчий комітет міської ради. Така потреба виникла після реконструкції Ремісничої, коли автомобілі по цій вулиці почали їздити в обидві сторони. Ці зміни набудуть чинності 7 та 14 грудня.Зміни також торкнулися і положення про електронне зарахування дітей до закладів дошкільної освіти Чернігова, його привели у відповідність до законодавства. Зокрема, скасували медичну довідку 026/о.

Василь Білогура, начальник управління освіти ЧМР: «Також вводиться поняття, де батьки мають підтвердити або місце реєстрації, або місце фактичного проживання, або місце роботи для зарахування до дошкільного навчального закладу, для того, щоб жителі міста Чернігова або які працюють в місті Чернігові мали першочергове право до зарахування».

Окрім цього з подачі міського голови КП «Зеленбуд» розгляне можливість підвищити відновну вартість видалення зелених насаджень у Чернігові. За словами Владислава Атрошенка, навіть 5-річне якісне дерево нині коштує від 5 до 20 тисяч гривень, тому за його видалення потрібно платити більше. Ціна може зрости до 30 тисяч гривень за кожне.

Для порівняння, зараз відновна вартість за знесення 5 дерев по вулиці Юрія Гагаріна складає 9 тисяч гривень. Як відомо, у Чернігові діє правило, що за кожне знесене дерево на території міста силами КП «Зеленбуд» висаджується два.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект