• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 4 грудня мають оприлюднити результати незалежної судмедекспертизи у справі Дениса Чаленка


4 грудня мають оприлюднити результати незалежної судмедекспертизи у справі Дениса Чаленка

 

Сьогодні у Прилуках мають оприлюднити результати незалежної судмедекспертизи щодо загибелі 14-річного Дениса Чаленка. Принаймні таке минулого тижня анонсував очільник місцевої поліції. Батьки загиблого хлопця сподіваються, що ця експертиза доведе – їхнього сина вбили.Результати вже готові. Ознайомитися з ними до Києва напередодні батька запросив слідчий. Однак, коли чоловік приїхав, зустріч скасували. У поліції від коментарів відмовилися.

14-річного Дениса Чаленка знайшли мертвим на коліях ще наприкінці жовтня. В поліції одразу заявили, що підлітка збив потяг. Але батьки не повірили, бо школяр був побитий, а сліди крові знайшли за кількасот метрів від тіла.

Через масові протести справу перекваліфікували на навмисне вбивство, а слідчих звільнили.

Батьки домоглися, щоб повторну експертизу провели у Києві. Її робили ще 4 листопада. Досі не повідомили її результатів. Батько загиблого називає це знущанням.

Сьогодні ввечері під відділок поліції в Прилуках знову обіцяють зібратися люди, запитати, чому розслідування затягують.

Віктор Чаленко, батько Дениса Чаленка: «Таке відчуття, що вони замовчують, бо знають, що діло йде не на їхню користь. Буду добиватися до останнього. Людям також надоїло чекати».

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: судмедекспертиза, результати, Денис Чаленко, Прилуки, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект