• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У чому секрет ведення бізнесу в часи змін?


У чому секрет ведення бізнесу в часи змін?

Трансформація бізнесу. Як встигати абсолютно все, як виходити із зони комфорту, як змінювати компанію та залишатися прибутковими, про це йшла мова на шостому форумі «Ліги ділових і професійних жінок України».Третій форум у Чернігові має національний формат, адже саме тут знаходиться головний офіс «Ліги ділових і професійних жінок». Привітала учасників заходу від імені Чернігівського міського голови секретар міської ради Наталія Хольченкова.

Сюди запросили кращих спікерів зі всієї України, міжнародних експертів, які поділилися прикладними інструментами, як не втрачати динаміку, бути успішними та клієнтоорієнтовними. Світлана Гайдачук вже протягом 10 років вивчає так звану лін-філософію, а застосовувати її в своєму бізнесі почала лише півтора роки тому. Каже, це працює.

Організація життя, або Як встигнути все – про це говорила на форумі бізнес-тренер, власник системної тренінгової компанії Людмила Богуш. Час, каже жінка, має бути сучасною фішкою для підприємців.


Чіткі кроки побудови системного бізнесу знає експерт школи для власників бізнесу та консультант з управління Надія Тихоненко.

У програмі форуму нетворкінг гра, під час якої учасники заходу налагоджували контакти, рекламували свій бізнес. Далі бізнес кейси, де був представлений живий досвід успішних управлінців в Україні та за її межами. І майстер класи. Серед учасників форуму і засновник групи компанії «Вимал» Віктор Лазар.

До форуму були залучені експерти з різних галузей. Здебільшого успішні підприємці та управлінці – це б’юті індустрія, меблева та харчова промисловість. Але сюди зібралися і бізнес-леді з різних сфер життєдіяльності.

У форумі брали участь понад 80 жінок. Головне, що взяли собі за орієнтир жінки у веденні своїх бізнесів, при будь-яких обставинах в умовах змін бути динамічними, успішними і креативними.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бізнес, жіночий форум, «Новий Чернігів»

Добавить в: