Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Застрелили на очах у дитини: у Прилуках розслідують справу про вбивство безпритульного собаки


Застрелили на очах у дитини: у Прилуках розслідують справу про вбивство безпритульного собаки

Справу про жорстоке поводження з тваринами розслідує поліція. Провадження відкрили після того, як у Прилуках 29 листопада застрелили безпритульного собаку. Сталося це в той момент, коли її годував 13-річний хлопець. Мати хлопця та свідки написали заяву до поліції. Чоловік, якого вони звинувачують, каже - не робив цього.Прилуки, вулиця Костянтинівська, 199.
Тут, кажуть місцеві мешканки Ірина Малиш та Людмила Кокотюха, увечері 29 листопада з автівки застрелили собаку. Сталося це на очах 13-річної дитини, яка саме годувала Лорда.

«Вже було темно. На цьому місці. Чоловік під’їхав на бусі, відкрив вікно і зробив 2 постріли. Було це зроблено при свідках. Сиділо 2 жінки і поряд з собакою стояв хлопчик, який годував цю собаку. Її багато хто годував, але поряд з нею якраз грався», - каже Ірина Малиш.

«Дитина дуже злякалась. Злякався хлопчик. Я чула 2 постріли, а він каже – отак пістолет, я кажу – 1 чи 2 постріли, він – ой, я не пам’ятаю. Ну він настільки злякався, що його трусило», - згадує Людмила Кокотюха.

Людмила Кокотюха каже, Лорд жив у дворі близько 2-х років. Його та інших місцевих безпритульних собак підгодовували мешканці багатоповерхівок, серед яких і 13-річний Роман.

«Він каже – годував Лорда, бо Білка забирала в нього їжу, і він відійшов туди його годувати. І якраз він під’їжджає, каже, зупиняється, відчиняє – у нього такі тоновані вікна, - і дівчина, яка теж свідок, бачила саме пістолет. Висовується пістолет і починає стріляти впритул. Собака і дитина поряд. Я прибігла – Лорд лежав там на галявині, вже собака доходила. Буквально хвилини 2-3 - він задихався, в нього конвульсії були – і все, собака померла».

«Наступного дня я їздила на розтин, у мене є відео. На розтині – легеня пробита кулею за життя, сказав ветеринар. Єдине що кулю не знайшли. Аорта розірвана була, в легені була дірка від кулі. Є відео, є фото легені».

Ірина Малиш та Людмила Кокотюха стверджують - з цієї автівки в Лорда стріляли не вперше

«Він з машиния уже влітку стріляв по Лорду. І не тільки стріляв, а після того як ставив машину і їхав велосипедом, під’їжджав двічі до дівчат і погрожував – навіщо ви його годуєте. Лорд був добрим собакою, з дітьми гуляв. Єдине - як всі собаки, бігав за машинами. Не кусався, нікого за ці роки що тут жив, не вкусив».

Свідки та матір хлопця написали заяви до поліції. Матір Романа Оксана Хван-Харен підозрює, що собаку міг убити цивільний чоловік класної керівниці її сина.

«Він годував собака Лорда. Це чоловік Роминої класної керівниці їхав на машині і почав стріляти у собаку. А якби він потрапив у дитину? З класною керівницею ми розмовляли, вона каже що це її громадянський чоловік, вона з ним не проживає. Дитина у мене сьогодні в школу не захотіла йти. Він не раз за ним ганявся. Мені казала дитина, що класна керівниця викликала свого співмешканця, він приїздив до школи і Романа за шкібарки тягав».

Чоловік, якого звинувачують свідки та матір хлопця, каже - у собаку не стріляв, конфлікту із Романом не мав.

«Він був утік з уроку, він неблагополучна дитина. Я побачив його, посадили ми з жінкою в машину і відвезли назад до школи – тихо-мирно, без ніяких конфліктів. Зброї в мене не було ніколи, і зараз у мене її нема. В собаку я не стріляв. У мене є свідок, що весь цей вечір я був в гаражі. Я не знаю, яку машину вони бачили. Місяці зо два тому мій онук їхав на велосипеді, і собака кинувся. Я відганяв собаку, і трошки вийшов в нас скандал. Може, тому вони подумали на мене».

У поліції відкрили кримінальне провадження - розслідують жорстоке поводження з тваринами. Покарання за цією статтею - арешт до 6 місяців або обмеження волі до 3 років.

Юлія Ковтун, речниця поліції області каже: «Були опитані свідки. Останні запевняють, що собака гавкала на автомобіль, який проїжджав у дворі багатоповерхівки. Автомобіль зупинився, опустилося скло на водійських дверях і звідти нібито декілька разів вистрілили. Від отриманих травм пес загинув на місці. Наразі слідчі здійснюють комплекс заходів щодо встановлення осіб, які скоїли це правопорушення, і призначена низка експертиз».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, безпритульний собака, вбивство, дитина, жорстокість, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект